Powoli dobiegają alfa-beta testy New World, czyli trwający od zeszłego tygodnia Preview, podczas którego wiele osób – w tym i ja – miały szansę przekonać się, jak bardzo zmieniła się ta gra od czasów pierwszych zapowiedzi i zamkniętych alfa testów.

Jak wiecie, byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej produkcji, ale okazało się, że pozytywnie mnie ona zaskoczyła. Oczywiście brakuje jeszcze wielu funkcji i devsi muszą nieco zmienić pewne aspekty rozgrywki, ale w tej chwili jestem zachwycona rzemiosłem, zbieractwem oraz ciekawym pomysłem na magiczny świat.

Robiąc różnego rodzaju zadania oraz zbierając materiały potrzebne do rzemiosła, w miarę dobrze zwiedziłam trzy niskopoziomowe regiony: Jesieniowiecznię, Urwiska Monarchy oraz Wiatrochron. Jednak świat Aeternum jest znacznie większy, więc wczoraj nasza drużyna niskopoziomowych Turbogroszków (od 20 do 30), postanowiła zwiedzić pozostałe regiony, by wiedzieć, co na nas czeka kiedyś tam w przyszłości.

Nie było łatwo. Staraliśmy się trzymać głównych dróg, dość często rozstawiając obozy i muszę powiedzieć, że mimo wielu śmierci, wyprawę uznaję za udaną. Oczywiście, zobaczyliśmy niewielką część tego co czeka na graczy na wyższych poziomach, ale było warto, bo co niektóre widoki wręcz nas zamurowały z zachwytu.

Dajcie znać, czy udało Wam się wziąć udział w tych testach i co myślicie w tej chwili o New World. Zagracie po premierze?

Poprzedni artykułSandboxowa Craftopia rusza z wczesnym dostępem
Następny artykułFallout 76 zapowiada Sezon 2, Jedno Pustkowie i codzienne operacje
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Aranisus

Na premierę? Absolutnie nie. Ta gra, według pierwszych zapowiedzi, miała już dawno wyjść – czyli albo deweloper jest beznadziejny (bo chcieli wydać to w TAKIM stanie), albo chcieli zyskać pozytywny PR aka Redzi z Cyberpunkiem.

Ale będę ją obserwował po premierze, jak będzie dobre wsparcie, to może.

ghoulas

Jeśli nie zmienią podstawy rozgrywki to gram na 100% Wspaniale spędzone 60h podczas testu i nadzieja na więcej. Ograniczałem się żeby nie psuć sobie rozgrywki jak już wyjdzie.
Niech poprawią trochę błędów dodadzą zawartości PvE i PvP i może się okazać mega dobrą grą. Nic tylko wystartować na tym samym serwerze i się dobrze bawić.