Parę miesięcy temu wspominałam Wam o Craftopia, japońskim sandboxie z wielkim otwartym światem, który to miał pierwotnie mieć premierę w czerwcu, potem pod koniec lipca, ale ponownie ją przesunięto.

W końcu jednak sympatycy tej fajnie zapowiadającej się produkcji, będą mogli w nią zagrać! Wczesny dostęp na Steam rusza bowiem już dzisiaj, w piątek, 4-tego września.

Dla przypomnienia, Craftopia to zupełnie nowa wieloosobowa gra o przetrwaniu z ciekawymi mechanikami. W grze tej nie tylko będziecie musieli przetrwać, ale także eksplorować ten piękny świat, uprawiać rośliny, hodować zwierzęta, łowić ryby, a nawet stosować pełną automatyzację. Dodajcie do tego pojazdy, rozbudowane drzewko umiejętności oraz kilka tysięcy przedmiotów dostępne już na starcie gry, i możecie się domyślić, że tytuł ten zapowiada się ciekawie 🙂

Niestety, na ten moment nie wiemy, ile będziemy musieli zapłacić za Craftopię we wczesnym dostępie. Wiadomo jednak, że w przyszłości cena ta ma wzrosnąć.

1 KOMENTARZ

  1. Czeka ich jeszcze długa droga zanim to bedzie warte kupienia. Obecnie brak multi niepotłumaczona gra i lag spiki skutecznie uprzykrzają ludziom granie. Ja sie wstrzymam, może jak bedzie jakaś promocja to kupię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here