Gdy pod koniec marca studio Hello Games udostępniło graczom No Man’s Sky nowy tryb Ekspedycje, to chyba nikt nie przypuszczał, że stanie się on aż tak popularny i przyciągnie aż tylu fanów.

Z pewnością sporą popularność Ekspedycji można przypisać unikalnym nagrodom, które można przenieść do standardowej rozgrywki. Nagrody za pierwszą Ekspedycje objęły między innymi liczne przedmioty kosmetyczne oraz specjalną złotą wersję kultowego myśliwca Alpha Vector.

Jednak nagroda, która można zdobyć podczas drugiej Ekspedycji – Beachhead, która rozpoczęła się zaledwie kilka dni temu, powala z nóg. Kilka godzin temu użytkownicy tej przygody rozwiązali liczne puzzle oraz zagadki, po to by ujrzeć nagrodę końcową w postaci fregaty SSV Normady SR1 z Mass Effect!

A co najważniejsze, to w to, że można ją przenieść do standardowej rozgrywki! Wystarczy udać się do Anomalii i pogadać ze znajdującym się tam NPC.

Wszyscy gracze chcący dodać SSV Normady SR1 do swojej floty, mają czas do 31 maja. Po upływie tego czasu nie będzie ona już dostępna.

Poprzedni artykułElite Dangerous: Odyssey już dostępne!
Następny artykułESO Blackwood: Jak zdobyć własnego Bog Doga
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
DamastD

Dzięki za info 🙂 pewnie bym przegapił, dawno nie zaglądałem do NMS