Podczas wczorajszej prezentacji gier Ubisoftu, ekipa The Division 2 nie tylko zaprezentowała zwiastun nowego trybu The Summit, ale także ogłosiła datę jego premiery oraz podzieliła sie informacjami związanymi z dalszymi planami na 2020 rok.

Aktualizacja TU11, wraz z trybem The Summit, udostępniona zostanie graczom The Division 2 już 22 września. Prócz tego, jeszcze w  tym roku ruszy Sezon 4 wypełniony nowymi aktywnościami, a do tego gracze otrzymają dostęp do nowego specjalnego wydarzenia, które w tej chwili ukrywa się pod wdzięczną nazwą Kryptonim: Koszmar.

AKTUALIZACJA TU11

Aktualizacja TU11 do The Division 2wprowadzi między innymi nowy, powtarzalny tryb rozgrywki dla fanów PvE – The Summit, nową funkcję umożliwiającą większą personalizację wyglądu postaci, uniwersalne modyfikacje, a także Sezon 3 z nowym wyposażeniem i broniami.

Aktualizacja ta udostępniona zostanie graczom już 22 września.

SEZON 3

Sezon 3 to nowa obława na zbuntowanych agentów. Tym razem celem głównym jest nieuchwytny przywódca Czarnych Kłów – Bardon Schaeffer. Prócz tego gracze otrzymają dostęp do nowych zestawów wyposażenia, broni – wliczając w to przedmioty egzotyczne, przedmiotów kosmetycznych, a także nowego wariantu umiejętności: Pułapki Odłamkowej.

Więcej informacji na temat nowości w Sezonie 3, znajdziecie w tym miejscu.

TRYB: THE SUMMIT

W nowym trybie PvE, agenci The Division 2 przetestują swoje umiejętności podczas odbijania z rąk przeciwników kolejnych pięter drapacza chmur. W 100-pietrowym wieżowcu, każde piętro będzie wyzwanie, podczas którego gracze nie tylko będą musieli pokonać przeciwników z losowych frakcji, ale i wypełnić określone cele.

Tryb ten udostępniony zostanie za darmo wszystkim posiadaczom rozszerzenia Władcy Nowego Jorku.

Tryb ten został niedawno udostępniony graczom na serwerze testowym i na podstawie ich opinii, developerzy mają w planach wprowadzić parę poprawek: dodać większą różnorodność zadań, zwiększyć zasięg stref hackowania celów oraz zmniejszyć ilość dyrektyw na piętrach legendarnych. Kolejne poprawki obejmujące między innymi trudność, nagrody i łup docelowy w The Summit, wprowadzane zostaną dopiero w kolejnych aktualizacjach.

Szczegółowe informacje na temat rozgrywki w The Summit znajdziecie w tym miejscu.

PLANY NA 2020 ROK

Jeszcze w tym roku gracze The Division 2 otrzymają dostęp do aktualizacji TU12, Sezonu 4 z nowym celem priorytetowym, którym będzie Faye Lau, a także nowych aktywności sezonowych obejmujących ligii oraz wydarzenia globalne i wizerunkowe.

Podobnie jak w przypadku wcześniejszych sezonów, także Sezon 4 wprowadzi nowe wyposażenia i broń, a także nowy wariant umiejętności dla graczy.

Tej zimy do The Division 2 zawita także nowe, limitowane czasowo wydarzenie specjalne, odbywające się na terenie zmienionego Kenly College – Kryptonim: Koszmar. Wydarzenie to ma zapewnić graczom unikalną rozgrywkę i dowiemy się o nim nieco więcej w nadchodzących miesiącach.

Prócz tego Ubisoft potwierdził, że dzięki wstecznej kompatybilności, w The Division 2 będzie można zagrać także na konsolach nowej generacji: PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Poprzedni artykułConan Exiles zapowiada dodatek Isle of Siptah, rusza z darmowym weekendem
Następny artykułConan Exiles: Isle of Siptah wprowadzi nowe rodzaje rozgrywki
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Pieńkowski

No jest moc. Mam w każdym razie nadzieję.

Btw, nie wiem, jak wy, ale ja spędziłem wiosenną kwarantannę 2020 właśnie z D2. Ja cię proszę, jaki ja mam do teraz klimat, jakie skojarzenia. To był genialny pomysł. 😉