Minęły dwa lata od premiery The Division 2 i w tym czasie strzelanka ta doczekała się multum dodatkowej zawartości, wliczając w to nowe misje, rozszerzenie Władcy Nowego Jorku, czy też wyzwania, takie jak Punktowiec.

Ostatni rok podzielony został na Sezony, podczas których to mieliśmy szansę wyeliminować wielu zbuntowanych Agentów The Division, jak i nauczyć się nowych umiejętności. Jednak trwająca do niedawna cisza twórców tej gry, powodowała też liczne dyskusje na temat jej przyszłości. W końcu, po wielu tygodniach milczenia, Ubisoft postanowił zabrać głos.

Okazuje się, że wydana w grudniu aktualizacja TU12 oraz Sezon 4, miały być ostatnią dużą aktualizacją The Divsion 2. Całe szczęście, Ubisoft zmienił swoje plany.

Zgodnie z informacją zamieszczoną przez ekipę The Division 2, dzięki zaangażowanej społeczności, która nie chciała widzieć końca wsparcia tej gry, doczeka się ona nowej zawartości w 2021. Jednak z racji tego, że dopiero rozpoczęto prace nad nową zawartością, to możemy spodziewać się jej dopiero za jakiś czas. Zgaduję, że może to potrwać nawet parę miesięcy.

Jak się można było tego spodziewać, zapowiedź ta przyjęta została z dużym zadowoleniem i wywołała lawinę spekulacji dotyczących przyszłej zawartości. Wiele osób wyznaje teorię, że w związku z brakiem głosowego potwierdzenia o zabitym zbuntowanym agencie, cel główny Sezonu 4 nie zginął, tym bardziej, że po przypuszczalnej śmierci pojawiają się kolejne fale przeciwników, a ciało znika…

Część osób natomiast chciałoby by w Nowym Jorku pojawiły się Strefy Mroku, czy też w jakiś sposób dodano tereny z pierwszej odsłony serii do The Divsion 2.

Tymczasem zespół The Division 2 pracuje nad naprawieniem kilku krytycznych problemów, które pojawiły się ostatnio w grze, między innymi zamykaniu się klienta gry (co spotyka i mnie).

A co Wy o tym myślicie? Co chcielibyście zobaczyć w The Division 2? Dajcie znać w komentarzach na Facebooku.

Poprzedni artykułEkipa Conan Exiles testuje zmiany na przeklętej Wyspie Siptaha
Następny artykułPremiera New World ponownie opóźniona – do czterech razy sztuka?