Kilka dni temu do Rust trafiła marcowa aktualizacja i jak zwykle, fani tego survivala otrzymali dostęp do nowej, ciekawe zawartości.

Centralnym punktem tej aktualizacji jest z pewnością podziemna sieć kolejowa, a jeśli to nie wystarczy, to ww grze pojawiły się także nowe automaty do gry z dość wysokimi wypłatami – oczywiście, o ile ma się szczęście.

By dostać się do sieci kolejowej, należy udać się na stacje kolejowe, które pojawiły się w okolicach znanych punktów orientacyjnych. Oczywiście w tunelach tych będzie można znaleźć cenne łupy, ale będą one chronione przez niezadowolonych mieszkańców tego miejsca.

Warto dodać, że na każdej stacji znaleźć będzie można dwa pojazdy szynowe napędzane paliwem, dzięki którym będzie można szybko przemieszczać się po mapie – o ile nie napotka się blokady lub przeciwników.

Prócz tego developerzy studia Facepunch ulepszyli ruch koni, wprowadzili stałą opłatę za zakup rzeczy w Marketplace, naprawili łup w pokojach z puzzlami, a także dodali kilka innych usprawnień.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułW The Division 2 zagrało 40 milionów graczy, ruszyły prace nad nowym trybem
Następny artykułESO: debiutuje DLC Flames of Ambition, zmiany w pancerzach i systemie Champion Points,