Ubisoft ujawnił plany dotyczące nowej zawartości, która jeszcze w tym roku trafić ma do strzelanki Ghost Recon Breakpoint. Niestety będzie tego niewiele: dwie aktualizacje oraz wydarzenie związane z Tomb Raider.

Jak podano na oficjalnej stronie gry, pierwsza aktualizacja skupi się na wprowadzeniu dalszych usprawnień dla członków drużyny sterowanych przez SI. Oprócz ulepszenia ich zachowań, dodane także zostaną nowe funkcje w postacie postępów związanych z punktami doświadczenia, a także dziennik specjalnych zadań, dzięki którym będzie można zdobyć unikalne nagrody. Aktualizacja 4.0 zaplanowana została na koniec wiosny.

Informacje dotyczące drugiej aktualizacji są nieco skąpe. Jedynie co podano, to że gracze spodziewać się mogą jednej z największych jak dotąd operacji, która udostępniona zostanie dopiero jesienią.

Na zdjęciu ilustrującym plany na 2021 rok dla Ghost Recon Breakpoint widać także zapowiedź wydarzenia Teasure Hunt Easter Egg związanego z serią Tomb Raider, ale na ten moment nie wiemy jakie będą założenia tego wydarzenia, ani kiedy zostanie ono udostępnione.

Troszkę skromnie, ale jak widać Ubisoft jeszcze się nie poddał z tą produkcją.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV udostępnia ostatni rajd z Nier Automata, nowe misje fabularne i wyzwania
Następny artykułESO: Zapowiedź zmian w zestawach wyposażenia i systemie Championa