Nie możecie się doczekać premiery kolejnego wielkiego MMORPG? Co powiecie na Swords of Legends Online?

Najwyraźniej ta słynna chińska produkcja, która jako z nielicznych posiada (w Chinach) model biznesowy oparty na subskrypcji, zawita już latem także do Europy i Ameryki Północnej. Wydawcą będzie niemieckie studio Gameforge, które kojarzyć możecie jako wydawcę takich gier jak Aion, czy też Tera.

Swords of Legends Online to gra MMORPG akcji osadzona w fantastycznym świecie z imponującą grafiką, wyrafinowanym systemem walki i unikatową fabułą, bazującą na chińskiej mitologii. Odkryj 6 różnych klas, ekscytujące potyczki PvP, wymagające instancje i satysfakcjonującą rozgrywkę w endgame.

System walki umożliwia dynamiczną rozgrywkę oraz stosowanie mistycznych umiejętności, które można ulepszać. Do wyboru będzie sześć różnorodnych klas posiadających po dwie role, które można dowolnie zamieniać w zależności od wymagań danej misji.

Także i fani dekorowania domów znajdą tutaj coś dla siebie. Otrzymają bowiem dostęp do  prywatnej wyspy, którą można dowolnie ozdabiać i rozbudowywać.

Swords of Legends Online jest już dostępne w przedsprzedaży (najtańszy pakiet kosztuje 149,99PLN). Gracze, którzy zdecydują się na zakup jednego z pakietów fundatora otrzymają dostęp do zamkniętych beta testów, ekskluzywnego tytułu, przedmiotu do umieszczenia w domu oraz maski, a także wczesny dostęp do tworzenia postaci oraz rezerwacji nazwy swojej postaci.

Zakup edycji kolekcjonerskiej (379,99PLN) lub deluxe (229,99PLN) nagrodzi Was dodatkowymi strojami, fantastycznymi skrzydłami oraz obszernym pakietem z przedmiotami do umieszczenia w domu.

Zainteresowani?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułConan Exiles testuje nowe regiony, religię oraz transfer postaci
Następny artykułFinal Fantasy XIV udostępnia ostatni rajd z Nier Automata, nowe misje fabularne i wyzwania
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Kolejna manga, ciekawe czy się w przyjmie w Europie.