Wielkimi krokami zbliżamy się do beta testów oraz premiery New World, nowego MMO od Amazon Games, które ma sporą szansę przykuć podbić serca graczy.

Kilkanaście dni temu do wersji alfa tej gry trafiła ostatnia większa aktualizacja przed premierą, która dodała sporo nowości, jednak zamiast analizy długich notek obejmujących liczne zmiany, staliśmy się świadkiem kontrowersji związanych ze sklepem premium.

Wygląda na to, że developerzy mają nadzieję, iż zamieszanie związane z pewnymi elementami jakie mogą – ale nie muszą – pojawić się w przyszłości w sklepie, jest już za nimi, gdyż postanowili oni zacząć przybliżać graczom, jakie miejsca w Aeternum będą mogli odwiedzić.

Na pierwszy ogień poszedł Windsward, region znajdujący się na południu Aeternum. I podczas gdy główna osada tego regionu nie jest może zbyt duża, to z pewnością będzie ona bardzo atrakcyjnym miejscem wymiany towarowej pomiędzy graczami. Prócz targu znajdziemy w niej także wszystkie stoły rzemieślnicze, karczmę oraz liczne domy, które będzie można zakupić.

W regionie tym znaleźć będzie można także liczne farmy oraz tajemniczą świątynię Amrine, miejsce jednej z Ekspedycji, na którą będzie można się udać wraz z przyjaciółmi.

Sielsko, wiejsko z nutką nieumarłych.

Sami oceńcie, jak podoba się Wam Windsward i czy właśnie w tym regionie Aeternum będziecie chcieli zamieszkać. U mnie na pierwszym miejscu jak na razie jest Jeśniowiecznia.

Poprzedni artykułGloria Victis dodała medyka i to przegapiłam – jak i wiele innych rzeczy
Następny artykułESO Blackwood: Wszystko co musicie wiedzieć o towarzyszach
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Barkimedes! <3