ARK rośnie w siłę. Sprzedano już ponad 500 tysięcy kopii gry i aby to uczcić, ekipa Wildcard stworzyła bardzo unikalne logo gry (po prostu zróbcie zoom).

Jeśli jeszcze nie kupiliście ARK, to Wildcard robi co może aby Was do tego zachęcić. Tylko do końca letniej wyprzedaży na Steam, czyli do 22 czerwca, przy zakupie gry otrzymacie specjalne gogle dla swojego dinozaura.

ARK-dino-gogle

Obserwując poczynania ekipy Wildcard, która składa się z 9 developerów, muszę powiedzieć, że jestem pełna podziwu. Codziennie wprowadzane są aktualizacje i hotfixy. Na przykład w dniu dzisiejszym dodano odgłos ryku dla T-Rexa oraz serwer Linuxa – tylko dlatego, że prosili o niego gracze.

Na horyzoncie jest tez kolejnych kilka zwierzaków, które trafia do gry.

Olbrzymia ważka, która przeważnie lata w stadzie i wygląda na to, ze nie da się jej oswoić.

ARK_dziennik_27

Mozazaur, czyli olbrzymi wężowaty morski gad. Może i nie nadaja się do podmorskich wojaży z racji wolnego pływania, ale za to może być doskonałym strażnikiem.

ARK_dziennik_28

Bezrogi nosorożec, w skrócie zwany Paracer, jest olbrzymim spokojnym zwierzęciem, które nie boi się ludzi i doskonale wykonuje polecenia.

ARK_dziennik_29

No i na koniec kolejne stworzenie latające – Quetzal, który niestety jest zbyt słaby na ptaka bojowego, ale za to doskonale przenosi różnego rodzaju zasoby.

ARK_dziennik_30

Poprzedni artykułUlepszone domy farmera z wersji 1.8
Następny artykułKoniec z problemami serwerów EU?
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
maciej23

Dużo grałem w DayZ. Porównując tempo prac to ekipa od DayZ może się zapaść pod ziemię ze wstydu. W ARK codziennie są jakieś aktualizacje,które dodają mnóstwo przydatnych i nowych funkcji. Ja cieszę się, że wprowadzili jazdę do tyłu petami 🙂 brakowało tego bardzo. Chociaż mam nadzieję, że jeszcze trochę poprawią sterowanie dinosami. Ogólnie content już na tą chwilę jest pokaźny, a to dopiero początek – będzie tego więcej.