Zastanawiacie się w jakie nowe MMO moglibyście zagrać w sierpniu? Śpieszę z odpowiedzią: Bless Unleashed.

Bless Unleashed to darmowe MMORPG, które po premierze w 2020 roku na Xbox i PlayStation, udostępnione zostanie także graczom na PC. I to szybciej niż myślicie, bo premierę na Steam zapowiedziano już na 6 sierpnia.

Podobnie jak i w pechowym Bless Online, także i tutaj gracze będą mogli wziąć udział w epickiej przygodzie zwiedzając wielki otwarty świat, w którym spotkać można bogów i mityczne bestie. Akcja gry rozgrywać się będzie w nieokiełznanym świecie wypełnionym bogatą fabułą stworzoną z myślą o tych najbardziej hardcorowych graczach. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie pięć klas, liczne aktywności PvE oraz PvP.

W Bless Unleashed twórcy poprawili niedociągnięcia techniczne swojego poprzednika, łącznie ze zmianą silnika z Unreal 3 na 4. Prócz tego skutecznie ulepszono rozgrywkę, wliczając w to zmiany w wielu systemach, w tym w walce oraz postępie postaci. Dość powiedzieć, że premiera nowej wersji Bless na konsolach wypadła znacznie lepiej niż oryginału.

Bless Unleashed to gra Free-to-Play bez abonamentu, ale podobnie jak w większości gier tego typu, oferować będzie sklep premium, w którym głównie znajdziemy artykuły kosmetyczne. Jeśli jednak chcielibyście wesprzeć twórców i nieco ułatwić sobie życie na starcie, to możecie zakupić jeden z pakietów fundatorów, w których znaleźć można walutę premium, stroje, emotki, wierzchowce, zwiększoną ilość miejsca w ekwipunku oraz liczne korzyści związane z kontem premium.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułNew World: ruszyły beta testy, Aeternum zachwyca, ekipa najlepsza
Następny artykułFani Ghost Recon Breakpoint łączą siły z Larą Croft: Relikwie Starożytnych już dostępne
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Bless odsłona 3. Czy do trzech razy sztuka. Ponoć gracze na konsolach są zadowoleni ale im wszystkie MMORPG jakie dostają sie podobają wiec zobaczymy jak to wyszło. Akurat w przerwie od New Worlda bedzie co grać.