Pamiętacie jeszcze o Bless Unleashed – MMO tworzonym z myślą o konsolach przez studio Bandai Namco we współpracy z Neowiz, które to zapowiedziane zostało w zeszłym roku?

No cóż, w 2018 Bless Online miało oczarować graczy z Zachodu, ale nie do końca wyszło to tak jak zaplanowano. 2019 ma podobno należeć do Bless Unleashed, która to gra zachowuje styl graficzny i uniwersum znane z Bless Online, ale została od podstaw stworzona z myślą o konsolach.

W tym tygodniu studio Bandai Namco przypomniało nam o istnieniu Bless Unleashed i opublikowało nowy zwiastun prezentujący klasy, jakie będą do wyboru na starcie gry: berserker, mage, rangers, priest i crusader.

Zestaw ten niezbyt różni się od klas znanych z pierwowzoru, ale być może nowe wersje tych klas zostaną ulepszone.

Poprzedni artykułThe Division 2 zapowiada prywatne beta testy, publikuje nowy zwiastun
Następny artykułFallout 76 zapowiada kolejną aktualizację i nerf modyfikacji dwustrzałowej
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

no to szykuje sie klapa na konsole to potem co im zostanie? Bless Immortal mobile?

Mr Robost

Jak w przypadku wcześniejszych postów o Bless sięgnąłem do raportu Neowiz dla akcjonariuszy. Neowiz realizuje strategię przyjętą jakieś 2 lata temu w której zakładał że po Azji sprzeda Blessa na zachód (rok 2018), a w 2019 na konsole. Z raportu wynika też że teraz gro przychodu to już nie Bless tylko jakiś mobilny tytuł (pewnie tylko rynek Koreański).
Bless w Korei już jest zamknięty, spodziewam się, że wersja zachodnia również niedługo dokona żywota, a w to miejsce wskoczy wersja konsolowa i to będzie ostatni cash grab w historii tego już blisko 9-cio letniego tytułu (jak ktoś nie wierzy w tę cyfrę to niech zajrzy na stronę NeoWiz i poczyta ich raporty giełdowe). A potem to już ostateczne zamknięcie i nara – co miało zarobić to już zarobiło 🙂