Wszyscy pamiętamy o Bless Online, cudnie wyglądającym MMORPG studia Neowiz z wielkim otwartym światem, który kilka lat temu zadebiutował w Korei. Po czym został zamknięty.

W 2018 gra ta zadebiutowała na Steam, pierwotnie w modelu biznesowym Buy-to-Play, po to by zmienić go na Free-to-Play, a następnie zamknąć w zeszłym roku serwery. Pomimo cudnej grafiki i wielu kapitalnych pomysłów, gra ta miała tak wiele błędów i słabą optymalizację, że była praktycznie niegrywalna.

W między czasie, usłyszeliśmy także o Bless Unleashed – nowej odsłonie tego MMORPG, osadzonego w tym samym uniwersum, tyle że stworzonym na Unreal 4, więc z  lepszą optymalizacją. Gra ta tworzona była przez studio Bandai Namco z myślą o Xbox One i zadebiutowała na tej platformie jako tytuł F2P w marcu 2020.

Niestety, jak możecie się domyślać, nie stała się hitem, ale nadal jest aktualizowana i developerzy udostępniają nowe treści.

I teraz czas na dzisiejszą niespodziankę: już na początku 2021 roku Bless Unleashed zadebiutuje na Steam. Co ciekawe, to wydawcą nie jest Bandai Namco, ale Neowiz, czyli koreański twórca tej gry…

To do ilu razy sztuka? Podajcie jakąś liczbę, zobaczymy kto zgadnie i dajcie znać, czy zagracie 😀

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułEkipa Atlas zapowiada Sezon 4: Maelstorm, skupia się na zawartości PvP
Następny artykułFortnite opuszcza wczesny dostęp, tryb PvE nie będzie jednak darmowy