Już jutro, 20 sierpnia, ruszają zamknięte beta testy wyczekiwanego przez wielu graczy MMO – New World.

W końcu będziemy mogli wypróbować oraz przetestować nowości, jakie developerzy dodali do gry w ostatnim roku. A jest tego sporo: nowe regiony, bronie, ekspedycje, tryb Outpost Rush, łowienie ryb, odnowione misje, ulepszone rzemiosło i wiele innych rzeczy.A to co najważniejsze, to beta testy NIE będą objęte klauzulą poufności, więc będzie można swobodnie dzielić się nasza opinią.

Zamknięte beta testy New World zaczynają się 20 lipca o godz. 18:30 czasu CEST i potrwają do 3 sierpnia, do godz. 8:59 czasu CEST. Przed nami kilkanaście dni intensywnego grania. Oficjalna premiera zapowiedziana została na 31 sierpnia 2021.

By móc wziąć udział w beta testach New World należy albo zarejestrować się na tej stronie i liczyć na łut szczęścia podczas losowania, lub też można zakupić grę w przedsprzedaży i zyskać gwarantowany dostęp. W przypadku kupienia New World na Amazon, kod dostępu otrzymujemy w przeciągu 48 godzin. Zakup na Steam daje nam natychmiastowy dostęp i nową pozycję w bibliotece: „New World Closed Beta„.

I to co najważniejsze: po zakończeniu beta testów, wszystkie postępy postaci zostaną zresetowane, więc w momencie premiery New World, wszyscy gracze zaczną od początku.

Zespół New World podał także listę serwerów, jakie udostępnione zostaną podczas beta testów i trzeba powiedzieć, że z jednej strony jest ich sporo, ale patrząc na zainteresowanie, to może okazać się, że będziemy stać w dość długich kolejkach.

Z tego co na obecna chwilę wiadomo to:

  • Biringan wybrany został przez polską społeczność New World i właśnie na tym serwerze wraz ze znajomymi będziemy grać podczas beta testów (by przekonać się co i jak), a ostateczny serwer wybierzemy przed premierą;
  • Hades i Asgard wybrane zostały przez rosyjska społeczność graczy;
  • Inferni wybrane zostało przez Włochów;
  • Lemuria wybrana została przez Hiszpanów;
  • Naraka stanie się domem niemieckiej społeczności.

Dajcie znać, czy zamierzacie wziąć udział w beta testach New World, a jeśli tak to na jaki serwer się wybieracie. Jeśli chcecie zgrać wspólnie z nami, to zapraszam na naszego discorda (na kanale #role należy wybrać MMO).

No to co, do zobaczenia w Aeternum!

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułAshes of Creation ruszyło z testami Alpha One
Następny artykułSwords of Legends Online: Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Jak się uda to się zobaczymy 🙂

Pikiel KnypelD

Mam nadzieje tylko ze podniosa limity ludzi na serwerze. 1000 to stanowczo za malo zeby sie bawic w kontrole miast, pvp itp.

Sensej

Hej, I jak leci ? Bo ja kupiłem New World ale cóż nie mogę zagrać w bete klikam na Steam Graj i włącza mi się strona Gry :d