Ekipa Amazon Games Studio robi sporo szumu wokół New World, ale nie ma co się temu dziwić, skoro wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia beta testów, a co za tym idzie, także do samej premiery.

I kiedy już myślałam, że raczej nic mnie nie zaskoczy, opublikowano materiał filmowy o Outpost Rush, nowym trybie PvPvE, w którym to 20 osobowe drużyny walczą nie tylko o posterunki, ale także o strategiczne surowce.

Okazuje się, że wygrać mecz w Outpost Rush można na wiele sposobów. Oczywiście można przejąć i ulepszyć znajdujące się na tym terenie posterunki, ale do tego potrzebne będą surowce, które znajdziemy na mapie. Dzięki nim będziemy mogli stworzyć punkt odrodzenia, mocniejsze wrota, namiot dowódcy, a także liczne machiny obronne, które pomogą nam odeprzeć atak przeciwnej drużyny.

Zbierając surowce, możemy także zbierać i dostarczać Azoth do Skażonego Portalu, dzięki czemu nasza drużyna otrzyma potężne wzmocnienie. To jednak nie wszystko, bo na mapie znajdują się także magiczne Przywołujące Okręgi, dzięki którym możemy przyzwać bestie zamieszkujące Aeternum, by pomogły nam w walce. A jeśli uda nam się pokonać pojawiającego się tam tylko raz przez całą walkę bossa – Baronową Hain, to zatrzymamy czas, bo przeciwna drużyna nie będzie mogła zdobyć więcej punktów.

I powiem Wam, że tryb ten wygląda na tyle interesująco, że przez głowę przeleciała mi myśl, że fajnie będzie go spróbować…

Poprzedni artykułPremiera CrowFall, czas podbić świat i zdobyć chwałę
Następny artykułPanowanie Stali i Sezon 5 zawitały do Fallout 76
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Wygląda to na prawdę świetnie ja z chęcią wezmę udział dla samego funu pobiegania w party czy nawet solo.