Conan Exiles doczekał się kolejnej sporej aktualizacji, która skupiła się na licznych poprawkach, wprowadzeniu pewnych ulepszeń, a także udostępnieniu długo oczekiwanej funkcji transferu postaci pomiędzy serwerami!

Aktualizacja 2.5 to olbrzymie zmiany balansujące rozgrywkę obejmujące zarówno bronie, jak i inne przedmioty. Developerzy całkowicie przerobili katany, dwuręczne topory oraz pazury, dodając do tej kategorii także kilka sztyletów. Prócz tego wzmocniono dwuręczne młoty i miecze oraz włócznie, a także zmniejszono czas wytwarzania bandaży. Czas efektu krwawienia zostań znacznie zmniejszony, ale za to nie można go usunąć eliksirem leczącym.

Ponadto wygnańcy w końcu mogą pochwalić się ostatnio używanymi broniami, bo dzięki nowym opcjom ustawień, mogą być one widoczne na postaci gracza.

W grze pojawiły się nowe, mniejsze zagrody dla zwierząt, dzięki czemu można je oswajać bez konieczności budowy dotychczasowej olbrzymiastej zagrody. Jedyny mankament to taki, że w nowej klatce można oswajać tylko jedno stworzenie na raz.

Aktualizacja ta umożliwia w końcu graczom Conan Exiles transfer postaci pomiędzy oficjalnymi serwerami oraz tymi prywatnymi, które mają włączoną tę funkcję. By dokonać transferu postać nie może być przeciążona oraz nie może być liderem klanu. Postacie z serwerów PvP oraz PvE można przenieść na każdy inny rodzaj serwera, podczas gdy postacie z PvEC ograniczone są tylko do tej samej kategorii oraz PvE. Więcej informacji na tamet transferu postaci, znajdziecie w tym miejscu.

ŹRÓDŁOForum
Poprzedni artykułZapowiedziano Lightyear Frontier z rolniczymi mechami
Następny artykułZnamy datę premiery Valheim: Hearth and Home!