Jeśli jesteście fanami No Man’s Sky oraz Stardew Valley, to jest wielce prawdopodobne, że zakochacie się w już od pierwszego zwiastuna Lightyear Frontier. Sporo w niej eksploracji i uprawiania roli, ale za to nie spotkamy agresywnych przeciwników.

Nie będzie jednak łatwo, bo uprawy trzeba będzie chronić przed rożnymi negatywnymi efektami pogodowymi. Prócz tego, udostępniony nam na początku rozgrywki mech należy ulepszać, tak by móc odkrywać i zwiększać różnorodność hodowanych w naszym gospodarstwie roślin. Będziemy mogli także oswajać żyjące na planecie zwierzęta, po czym hodować je wykorzystując specjalny system genetyczny.

Osoby lubiące eksplorację także znajdą coś dla siebie. Lightyear Frontier zaoferuje bowiem ciekawą fabułę i możliwość odkrywania tajemniczych ruin pozostawionych przez starożytne istoty.

W tej chwili nie znamy daty premiery Lightyear Frontier. Wiemy jednak, że jest to gra tworzona z myślą o rozgrywce solo lub w kooperacji do czzterech graczy. W pierwszej kolejności zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam, a w późniejszym czasie pojawi się na Xbox One i Xbox Sries X.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułESO: Top 5 najpiękniejszych lokacji na wyspie Vvardenfell
Następny artykułConan Exiles udostępnia transfer postaci, balansuje walkę
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Jest farma jest mehotraktor – kupili mnie!