Surviaval Icarus nie zadebiutuje jednak w sierpniu. Ten nieco kosmiczny survival od Deana Halla, twórcy DayZ, udostępniony zostanie na Steam dopiero w listopadzie.

Studio RocketWerkz jest w pełni zaangażowane w zapewnienie graczom jak najlepszych wrażeń w momencie premiery, ale to oznacza, że twórcy potrzebują nieco więcej czasu na jej dopracowanie.

Aby wynagrodzić to opóźnienie, zespół Icarus ogłosił kilka weekendowych beta testów rozpoczynających się już pod koniec sierpnia. Wszystkie osoby, które zakupiły Icarus w przedsprzedaży, otrzymają natychmiastowy dostęp do wszystkich beta weekendów.

Pierwszy z nich zaplanowany został na 28-29 sierpnia i pozwoli graczom na zapoznanie się ze środowiskiem leśnym, polowaniami oraz budowaniem baz. Dwa tygodnie później, testowane będą kosmiczne burze, które mogą uszkadzać stworzone przez graczy struktury.

Od 25 do 26 września gracze będą mogli testować arktyczny biom i uczyć się walki o przetrwanie w nieprzyjaznym i bardzo wymagającym środowisku. A jeśli mroźne klimaty nie są Waszymi ulubionymi, to 9-10 października można będzie zwiedzać pustynię.

Pod koniec października gracze skupią się na testowaniu misji oferowanych przez korporacje walczące o kontrolę nad Icarus, podczas gdy ostatni, listopadowy beta weekend skoncentruje się na wyzwaniach dla społeczności Icarus.

Dokładniejsze informacje na temat beta weekendów pojawią się pod koniec sierpnia.

Każdy, kto zakupił Icarus w przedsprzedaży, uzyska dostęp do beta weekendów, a do tego grę będzie można zwrócić przed premierą, bez względu na to czy i jak długo brało się udział w beta testach.

A ja nadal mam wątpliwości, czy ta gra ma szansę na sukces. Biomy wyglądają dość przyziemnie i nudnie, do tego rozgrywka jest na czas, a jeśli chce się zaszaleć i pobudować bazę na stałe, to trzeba zakupić pakiet Delux z trybem OutPosts, który daje nam dostęp do malutkiej działeczki wypełnionej surowcami.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułZnamy zawartość sklepu premium w New World, nadciąga opcjonalna subskrypcja
Następny artykułKosmiczne MMO Starbase w końcu zadebiutowało na Steam
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Ja już dawno spisałem ten tytuł na straty jeśli już grać w gre w podobnych klimatach to chyba wolę OSIRIS’a który zaczyna wyglądać lepiej i lepiej z każdym nowym patchem.