Koreańska firma Nexon zorganizowała w tym tygodniu prezentację nowych projektów nad którymi obecnie pracują należące do niej studia. I jeden z nich przykuł moją uwagę.

Najnowszy projekt studia Nat Games – ukrywający się pod roboczą nazwą Projekt Magnum – to looter-shooter w klimatach sci-fi, który ma łączyć w sobie elementy RPG, oferować widok z trzeciej osoby i kierowany jest do fanów rozgrywki PvE.

Jeśli chodzi o uniwersum, w którym rozgrywać się będzie akcja gry, to nie zdradzono zbyt wielu szczegółów. Z zaprezentowanego zwiastuna wynika, że gracze będą toczyć walkę z wyglądającymi na kosmicznych najeźdźców przeciwnikami, mając do dyspozycji nie tylko pełen arsenał broni, ale i specjalne umiejętności do wyboru. Widoczne na zwiastunie różnorodne biomy oraz użycie chwytaków, zarówno podczas walki, jak i poza nią, daje nadzieję na wielki świat z wypełniony także wertykalnymi elementami.

Projekt Magnum tworzony jest z myślą o graczach na PC i konsolach. Na ten moment nie ujawniono daty jego premiery.

Mam nadzieję, że usłyszymy nieco więcej o tej produkcji i nie zniknie ona w czeluściach zapomnienia, tak jak to stało się świetnie zapowiadającym się Plan8.

Poprzedni artykułRust dodaje podwodne laboratoria i krwiożercze rekiny
Następny artykułBeta testy New World – moje plusy i minusy