Studio Nexon opublikowało nowy zwiastun swojego kooperacyjnej strzelanki The First Descendant, która to wydana zostanie w modelu biznesowym Free-to-Play. Podano także datę pierwszych beta testów.

W najnowszym zwiastunie zaprezentowano fanom więcej szczegółów dotyczących czteroosobowej rozgrywki przeciwko najeźdźcom z kosmosu, wliczając to użycie chwytaka i walki z olbrzymimi bossami.

W The First Descendant wcielimy się w Potomka i naszym zadaniem będzie walka z najeźdźcami z kosmosu o przetrwanie ludzkości oraz ochronę tajemniczego kontynentu Ingris.

Dzięki różnym misjom i fabule, nasza postać stawać się będzie coraz silniejsza, dzięki czemu będziemy mogli lepiej dopasowywać poszczególne elementy postaci. Każda grywalna postać posiada unikalne zestawy umiejętności oraz combosy. Wszystkie wyposażyć się mogą w trzy bronie oraz cztery elementy wyposażenia dodatkowego, a także korzystać z różnych rodzajów broni pomocniczej.

Udostępnione nam wyposażenie możemy zmieniać w zależności od rodzaju napotkanych przeciwników. Warto dodać, że bossowie będą podatni na różne umiejętności, bronie, a nawet chwytak, który może przyczepiać się do pewnych elementów ich ciał i je usuwać.

W zwiastunie zaprezentowano różne grywalne postacie wliczając w to wojownika Lepic, debuffera Viessę, super szybką Bunny z atakami elektrycznymi, czy też typowego tanka Ajaxa. To jednak tylko garstka, z tych które dostępne będą po premierze gry.

Kiedy premiera The First Descendant?

The First Descendant to nowa oryginalna gra Nexona, która tworzona jest na Unreal 5. Na tę chwilę nie podano daty premiery, ale wiadomo iż tytuł ten udostępniony zostanie na Steam, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Kiedy beta testy The First Descendant?

Beta testy The First Descendant na Steam wystartują 20 października i potrwają do 26 października. W sumie do dyspozycji graczy oddanych zostanie dziesięć grywalnych postaci, ale szczegółowych informacji na ich temat dowiemy się w późniejszym czasie. Jeśli chcielibyście wziąć udział w beta testach tej gry, to zapiszcie się do nich na Steam.

Zainteresowani?

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułMamy to! Pierwszy zwiastun Dune: Awakening i zapowiedź beta testów
Następny artykułNew World z narzędziem do szukania grup na ekspedycje