Już za kilka dni wystartuje New World. I nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się już doczekać. Tak naprawdę, to od dawna już nie czekałam na premierę jakieś gry z taką niecierpliwością – aż sama jestem zaskoczona tym faktem 🙂

New World będzie można będzie zacząć pobierać już 27 września w godzinach po południowych, a serwery europejskie wystartują oficjalnie 28 września, o godzinie 08:00 rano!

Zaskakująco wcześnie i jest to dobra nowina!

Jeśli chodzi o serwery europejskie, to będą miały taką pojemność jak podczas zamkniętych beta testów, co oznacza, że może grać jednocześnie około 1000 osób. By zaspokoić oczekiwania, na starcie uruchomionych zostanie 67 serwerów europejskich, z czego Amazon jest przygotowany, by w razie konieczności dodać kolejne.

Na start przygotowano także sporo niespodzianek.

TWITCH DROP

Przez pierwsze dwa tygodnie po premierze New Worlda, na kanałach współpracujących streamerów (listę znajdziecie tutaj), do zdobycia będą skórki pnączowej broni. Wystarczy mieć połączone konto Amazon, z Twitch i Steam, oglądać przez określony czas, by móc odebrać te nagrody.

PRIME GAMING

Osoby opłacające subskrypcję Prime Gaming (5,99Euro na mc + do tego dostęp do Amazon Prime Video) mogą spodziewać się wielu ekskluzywnych nagród do New World.

Pierwszy pakiet – Piracki, będzie dostępny już od 28 września i znajdziecie w nim skórkę pirata, gest oraz 5000 waluty premium do wydania w sklepie w New World! Pakiet ten będzie można odebrać do 1 listopada.

Drugi pakiet udostępniony zostanie już 12 października i znajdziecie w nim jeszcze więcej rzeczy o tematyce pirackiej: skórkę miecza, gest palca przecinającego gardło oraz trzy herby. Ten pakiet także będzie można odebrać do 1 listopada.

Dajcie znać czy zagracie w New World, z kim i na jakim serwerze.

A jeśli szukacie polskiej gildii dla osób pracujących, które chcą sobie pograć własnym tempem, to zapraszamy do Turbogroszków i na naszego Discorda!

Poprzedni artykułNadciągają zmiany w ESO: Armory station, redukcja losowości, nowe ikony na mapie
Następny artykułSurvival Fractured Veil zabierze nas na niebezpieczne Hawaje
6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Czekam!

shimarin-waitin-1-6mb.gif
Pikiel KnypelD

Jeszcze tylko 4 dni z kawalkiem!!! Boziu jak dlugo.
Ale Twardym trzeba byc i wytrzymac!!!

Anselmo

Szału nie ma.

Gotik

Ten twich drop calkiem dobrze wyglada aczkolwiek to jeszcze nie to na co czekam, a skorke pirata narazie spasuje

Gotik

waluty nie spasuje, poniewaz w zamknietej becie mieli fajny pomysl na skorke do mlota, jak przeniosa ja na rapier to napewno bede ja mial

Last edited 2 lat temu by Gotik