Mamy Halloweenowy sezon, więc nie ma co się dziwić, że gry prześcigają się by udostępnić graczom coraz ciekawsze wydarzenia powiązane z tą tematyką. I muszę powiedzieć, że twórcy survivala Rust zasługują na nagrodę.

Do 4 listopada użytkownicy gry mogą wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach: począwszy od zbierania słodyczy na czas, poprzez mordowanie strachów na wróble i innych potworów, aż po stworzenie swojego własnego Frankensteina.

Co dwa dni w grze rusza wydarzenie związane ze zbieraniem słodyczy na czas. Ci co zbiorą ich największą ilość, otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. A by zbieranie słodyczy po ciemnicy było nieco łatwiejsze, do zdobycia są także dyniowe wiadro, które automatycznie podnosi znajdujące się w bliskiej okolice cukierki, oraz kostium stracha na wróble i ducha, które ułatwią ich widoczność.

Jednak jeśli to nie są Wasze klimaty, to możecie rozpocząć polowanie strachy na wróble oraz mumie, po zabiciu których możecie otrzymać część ciała. Specjalny stół, który można obecnie wytworzyć, pozwala na stworzenie z tych fragmentów własnego posłusznego Frankenstaina. Będzie on za Wami wiernie podążał i można go wykorzystać jako obrońcę, lub też do atakowania przeciwników.

To kto z Was nie boi się ciemności i zajrzy do Rust?

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułTajemnicza aktualizacja do The Division 2 opóźniona, Heartland dopiero za rok
Następny artykułNew World: Czym jest system Watermark i skąd zdobyć lepsze wyposażenie?