Na serwery Ring of Elysium – strzelanki battle royale wydawanej przez studio Tencent, trafiła najnowsza aktualizacja, która wprowadziła wiele usprawnień w wydajności gry oraz zmianę w funkcjonalności lunet.

Po sukcesie, jakim było wprowadzenie w ostatnim czasie do Ring of Elysium poprawek zwiększających bezpieczeństwo i wyłapywanie oszustów, tym razem twórcy skupili się na ulepszanie jakości życia dla graczy. Dzisiejsza aktualizacja uniemożliwiła wyposażanie karabinów szturmowych w lunety x8, a zoptymalizowała modele rowerów BMX i desek snowboardowych oraz pamięć wykorzystywaną przez klienta gry.

Ponadto autorzy gry podzielili się ze społecznością swoimi planami na przyszłość.

By gra wydawała się świeża i gracze mieli sporo przyjemności z rozgrywki, trwają prace nad wdrożeniem nowych trybów okresowych, które to dostępne będą w każdy weekend w określonych godzinach.

Twórcy mają w planach także ulepszyć niektóre słabsze – i niedoceniane przez użytkowników, bronie. Przykładem może być tutaj Desert Eagle, który będzie mógł wyposażyć celownik kolimatorowy. Do Ring of Elysium zawita także nowy karabin: AK-15. Podobnie jak M4A1, będzie mieć on cztery gniazda do mocowania załączników i używać amunicji 7,62mm.

Prócz tego studio planuje wprowadzić długo oczekiwany system skórek do broni, który wzbogaci możliwości personalizacji wyglądu postaci, a do tego w Sezonie 3 – na rozpoczęcie którego trzeba poczekać jeszcze kilka tygodni, pojawi się nowy tajemniczy bohater.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułAtlas opóźnia zapowiedzianą na luty aktualizację, skupia się na usprawnieniu ważnych systemów
Następny artykułDziwne wydarzenie w TERA: PlayerUnknown’s Battlegrounds w roli głównej