Nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj świętujemy 10 rocznicę od dnia premiery jednej z najlepszych gier RPG: Skyrim. Tak, gra ta zadebiutowała 11-11-11.

Jednak, jako, że jest to produkcja singleplayer, a te nieco mnie nudzą – no chyba, że są strategiami – to przyznam się Wam, że jakoś nie miałam okazji w nią zagrać. Jednak, Skyrim zawitał też do The Elder Scrolls Onlinerozdział Greymoor – i w mojej ocenie był to najlepszy dodatek do tej gry. Nie mogłam się od niego oderwać…

Może, kiedyś w przyszłości, kiedy Skyrim w końcu będzie dostępny w wersji na lodówki, przełamię się i spróbuję. Tymczasem jednak, fani tej gry mogą cieszyć się z kolejnej wersji do kupienia – straciłam rachubę ile ich już było na przestrzeni ostatnich lat. Tym razem jest to Edycja Rocznicowa Skyrim.

Jednak rocznica Skyrim to także dobry moment by przypomnieć fanom gier MMO o The Elder Scrolls Online. I dlatego też studio Zenimax zamieściło nowy film promocyjny, gdzie prócz pięknych widoków, znajdziemy także krótkie wprowadzenie do rozgrywki.

Z filmu tego możecie się dowiedzieć jakiego rodzaju rozgrywka i przygody czekają na Was w Tamriel. Omówiono w nim także tworzenie i rozwój postaci, eksplorację, PvP, wyzwania grupowe, rzemiosło, walkę i wiele innych aspektów.

Jeśli zastanawiacie się czy The Elder Scrolls Online jest grą dla Was, to warto obejrzeć ten filmik.

Poprzedni artykułTo już nie marzenie: kontynent Oshur w końcu pojawi się w PlanetSide 2
Następny artykułNew World PTS: Elementy kosmetyczne, nowy region, bronie i ekspedycje