Już w najbliższą środę , 8 grudnia, do Fallout 76 zawita kolejna aktualizacja – Noc Ćmy, a wraz z nią nowy sezon „Zemsta Zorbo”.

Aktualizacja Noc Ćmy udostępni fanom nowe wydarzenie sezonowe „Równonoc Ćmoczłeka”, które pozwoli przyjrzeć się im z bliska kultowi Ćmoczłeka. Użytkownicy będą mieli szansę pomóc Oświeconym wyznawcom Ćmoczłowieka w rytuale przywołania Mądrego Ćmoczłeka w miasteczku Point Pleasant.

Prócz wydarzenia, aktualizacja ta zawierać też będzie liczne ulepszenia istniejących funkcji, począwszy od podświetlania zwłok, aż po dzielenie się legendarnymi łupami z innymi graczami.

W środę rozpocznie się także Sezon 7 i upokorzony doktor Zorbo powróci do akcji wraz z ekipą złowrogich istot międzygalaktycznych. Dzięki nowej planszy SCORE, gracze mają szansę odwiedzić odległe planety, zwerbować łotrów, skonstruować ostateczna machinę wojenną i przynieść zagładę Kapitanowi Kosmosowi oraz wszystkim tym, którzy staną im na drodze.

Do zdobycia jak zwykle multum atrakcyjnych nagród, obejmujących między innymi maszynę do grania jednoręki bandyta, dzięki której możecie wygrać nawet 1000 kapsli, a także nowi sojusznicy.

Zbliżamy się do końca roku, więc ekipa Fallout 76 opublikowała kalendarz społeczności na pierwsze trzy miesiące 2022r. Wystarczy zajrzeń do niego, by dowiedzieć się o wszystkich zaplanowanych wydarzeniach i nie przegapić tych, które Was interesują.

Poprzedni artykułNew World rozpoczyna testy zimowego wydarzenia i nowego systemu progresji
Następny artykułPlanetSide 2 opóźnia Oshur