Najnowsza aktualizacja do New World jest… hmm… jakby to powiedzieć… całkiem udana. Developerzy w końcu zaczęli słuchać graczy, pozmieniali pewne rzeczy, dodali kilka nowych i uruchomili zimowe wydarzenie.

A, że nadciągają święta i magiczny czas, to nie ma co się dziwić, że Amazon Games Studio postanowił rozdać graczom New World multum darmowych prezentów. I to więcej niż sądzicie 🙂

Począwszy do wczoraj, do 27 grudnia, co dwa dni do odbioru w sklepie będą darmowe świąteczne skórki, emotki i elementy wyposażenia do domu. By ich nie przegapić,  musicie  zalogować się do gry i je odebrać. A jak już zajrzycie do Aeternum, to nie zapomnijcie odebrać prezentów spod choinek w miastach i odwiedźcie Zimowe Wioski 😀

Począwszy od 23 grudnia, aż do 11 stycznia, do zdobycia będzie kolejny zestaw skórek do wyglądu. Tym razem związany z serialem Koło Czasu.

By móc odebrać te darmowe nagrody, należy połączyć konto Amazon z Twitch.tv i obejrzeć łącznie 7 godzin streamów z New World.

Oczywiście w tym czasie aktualizowany będzie także sklep za walutę premium, w którym pojawić się ma kilka skórek, które mogą Was zainteresować. Te jednak – niestety – trzeba będzie zakupić.

Dajcie znać co sądzicie o tych darmowych, jak i płatnych skórkach?

A jeśli zrobiliście sobie przerwę od New World, to zachęcam do powrotu i wypróbowania zmian 😀

Poprzedni artykułThe Division 2 opóźnia wszystkie nowości – po raz kolejny
Następny artykułFInal Fantasy XIV: Powrót panny Kiwaczkowej