Na Ziemie Wygnańców i na Wyspę Siptaha nadciąga złowroga ciemność. Zasłona oddzielające te światy od ciemności zaczyna się rozdzierać i rzesze nieumarłych przemierzają ziemie.

Aktualizacja 2.7 zawitała do Conan Exiles, a wraz z nią zupełnie nowe wydarzenie, system ochrony punktów zainteresowań, poprawki elementów budowlanych z DLC Smoczy Ludzie oraz ulepszenia związane z systemem budowania.

Do 10 stycznia potrwa nowe wydarzenie w Conan Exiles – Puste Groby, podczas którego gracze mają okazję zmierzyć się z nowym zagrożeniem oraz ruszyć do walki z czarodziejami i plagą nieumarłych. Wystarczy znaleźć obóz z obrzędami czarnej magii, przerwać rytuały, a w nagrodę otrzymać można wiele elementów dekoracyjnych oraz mistrzowski zestaw kultysty noszony przez czarnoksiężników.

Co ciekawe, to zgodnie z zapowiedzią twórców, jest to pierwsze wydarzenie w nowym systemie i w przyszłości można spodziewać się ich więcej.

Aktualizacja 2.7 dodała także nowy system ochrony punktów zainteresowań. Skończyło się zabudowywanie obelisków na Ziemiach Wygnańców, gdyż wszystkie konstrukcje w ich otoczeniu ulegną zniszczeniu.

Developerzy naprawili także błędy związane z niedawno dodanymi nowymi elementami budowlanymi. A jak przy budowlach jesteśmy, to warto dodać iż ulepszono system podnoszenia elementów budowlanych i teraz wszystkie elementy, które wcześniej by się zawaliły, teraz trafiają do ekwipunku gracza.

No i główna atrakcja tej aktualizacji: koniec z deszczem wewnątrz budynków!

No cóż, zostaje nam z niecierpliwością wyczekiwać teraz informacji o aktualizacji 3.0, która ma być największą w historii Conan Exiles.

ŹRÓDŁOForum
Poprzedni artykułPlanetSide 2 opóźnia Oshur
Następny artykułFestiwal Życia wystartował w Elder Scrolls Online, liczne nagrody do zdobycia