Znajdę tu fanów wampirów? Jeśli tak, to mam dla Was świetną wiadomość: już jutro ruszają beta testy wampirzego V-Rising.

W przeciwieństwie do wcześniejszych testów, zamknięta beta potrwa aż tydzień. W trakcie jej trwania, będziecie mogli w trybie singleplayer i kooperacji zwiedzać świat oraz doświadczyć większości zawartości – zarówno PvE, jak i PvP – zaplanowanej do udostępnienia w dniu rozpoczęcia wczesnego dostępu.

Dla przypomnienia: w V-Rising wcielicie się w nowo przebudzonego wampira, który będzie musiał nauczyć się przetrwać w świecie rządzonym przez ludzi. By zdobywać nowe moce i umiejętności, trzeba nauczyć się pić krew, unikać słońca, plądrować wioski, walczyć z bandytami, zagłębiać się w legowiska mistycznych bestii oraz rozbudowywać swoją kryptę. Mając zamek można zaprosić do niego swoich znajomych i wspólnie z nimi toczyć bitwy z nienawidzącym nadprzyrodzonych istot, Kościołem Jasności. Dodatkowo, na serwerach PvP, umożliwiona zostanie walka pomiędzy graczami, co oznacza, że przetrwają tylko te najsilniejsze wampiry.

Niestety, do marcowych beta testów V-Rising zaproszonych zostanie jedynie 3.000 osób i objęte zostaną one klauzulą NDA. Kolejne testy, zapowiedziane zostały na kwiecień.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułGeneration Zero z nowymi robotami i jeszcze lepszą obroną baz
Następny artykułAktualizacja Heart of Madness do New World dodaje nową ekspedycję, broń i wiele ulepszeń