Fani Generation Zero mają z czego się cieszyć. Ten interesujący kooperacyjny survival z wielkim otwartym światem wypełnionym robotami doczekał się kolejnej darmowej aktualizacji, która uczyniła tę grę jeszcze lepszą.

W zeszłym tygodniu do użytkowników Generation Zero na PC i PS4 trafiła olbrzymia aktualizacja Resistance. Niestety posiadacze Xboxów muszą na nią jeszcze poczekać, ale studio obiecało, że otrzymają ją jeszcze w tym miesiącu.

Jak można się domyślić z tytułu, ta aktualizacja skupia się na obronie przed atakami agresywnych robotów. By graczom było nieco łatwiej, do gry dodano funkcję budowania baz!

By rozpocząć swoją przygodę jako główny budowniczy, należy udać się do północnej części miasta i ukończyć misję „Good News”, dzięki której gracze otrzymają dostęp do nowego centrum dowodzenia, które umożliwia budowę ufortyfikowanej bazy, z wieżyczkami strażniczymi i licznymi pułapkami. To właśnie baza oraz nowe przepisy rzemieślnicze mają pomóc graczom Generation Zero uporać się z hordami atakujących robotów. Ich dziwne zachowanie związane jest z jakąś tajemnicą, którą oczywiście trzeba odkryć.

To jednak nie wszystko co zawitało do Generation Zero. Developerzy wprowadzili także wiele zmian w regionie leśnym, dodając więcej rzeczy do zbadania, a także zaktualizowali wyzwania o nowe związane z budową baz.

Prócz tego dodano małe płatne DLC zawierające trzy rosyjskie bronie: karabin snajperski Kotenok, cichy karabin szturmowy AT-WAD oraz wyrzutnię rakiet RLG-7, dzięki której gracze szybko dostarczą wybuchowe prezenty niczemu nie podejrzewającym maszynom.

Jeśli jeszcze nie graliście w ten tytuł, to serdecznie polecam. Szczególnie jeśli lubicie wielki świat i piękne widoki.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułZ wycieczką po nawiedzonych Wykopaliskach Amrine w New World
Następny artykułOsiris: New Daw dodaje system odkryć, odzysku oraz stację kosmiczną