Gotowi na nową historię, region, ekspedycję i broń? To tylko ułamek zmian i nowości jakie zawitają do New World już 18 października wraz aktualizacją Piaskobrzegi i naprawdę  nie mogę się jej już doczekać.

Skończyliście grać w New World zanim osiągnęliście maksymalny poziom postaci i zastanawiacie się jak szybko wbić brakujące levele? A może po prostu nie chcecie wracać do New World na istniejące serwery i chcielibyście zacząć swoją przygodę od początku? Jeśli odpowiedzieliście TAK na którekolwiek z tych pytań, to z pewnością ucieszycie się z niespodzianek jakie przygotowało dla Was studio Amazon Games.

Do 18 października wszyscy gracze New World skorzystać mogą z bonusowych punktów doświadczenia. Premia w postaci x1,5 punktów doświadczenia działa także na bonusowe punkty po odpoczęciu postaci (czytaj: wylogowaniu postaci w mieście). Oznacza to, że przez jakiś czas po zalogowaniu do gry będziecie zgarniać nawet 3,5 więcej punktów doświadczenia!

Jeśli z niecierpliwością oczekujecie na informacje o nowiutkich serwerach, bez możliwości przeniesienia postaci, to śpieszę poinformować iż ich udostępnione one zostaną
2 listopada!

Gracze nie będą mogli przenieść na te serwer istniejące już postacie, wyposażenie, czy też bogactwa. Wszyscy zaczynać będą swoją przygodę w Aeternum od początku, odkrywając nowy samouczek i fabułę główną, a także mnóstwo nowych lokacji w strefach w Urwiskach Monarchy, Wiatrochronie i Jesieniowieczni.

Macie już dwie postacie, a mimo to chcielibyście spróbować swoich sił na fresh-start serwerach? W takim razie ucieszycie się z trzeciego slota na postać w tym samym regionie! Oznacza to, że jeśli znudziły Was Wasze dotychczasowe wysokopoziomowe postacie, to będziecie mogli założyć kolejną nową postać na innym serwerze – na przykład na fresh-start – i rozpocząć swoją przygodę od początku.

I jak Wam się podobają te wiadomości? Wracacie do New World?

Poprzedni artykułWydarzenie Heroes of High Isle, darmowe DLC Firesong do zdobycia
Następny artykułNo Man’s Sky z trybem relaksacyjnym i znacznie ulepszoną rozgrywką