Studio Ubisoft ujawniło wczoraj wieczorem termin prywatnych beta testów dla osób, które to zakupiły, bądź też zakupią w przedsprzedaży, jeden z pakietów The Division 2.

Prywatne beta testy tej strzelanki rozpoczną się już 7 lutego i potrwają do 11 lutego.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani do zakupu The Division 2, to możecie zarejestrować się do beta testów i może z odrobiną szczęścia uda się Wam uzyskać dostęp.

Prócz tego Ubisoft zamieścił nowy zwiastun, dzięki któremu po raz kolejny możemy zapoznać się z częścią fabuły The Division 2.

Dajcie znać, kto z Was się już zdecydował i zakupił The Division 2.

4 KOMENTARZE

  1. Zamówiłem Edycję Gold. Już odliczam dni do prywatnych beta testów jak i do samej oficjalnej premiery gry. Myślę że się nie zawiodę. Jedynka po wielu perturbacjach jest świetną grą,w którą z przyjemnością gram do dziś dzień. Dwójka ma szansę być lepszą pod wieloma względami.

    • Ja ciągle się waham. Jedynka jest świetna, ale prawda jest taka, że po premierze była niegrywalna (hackerzy, błędy, itd). Na razie nie usłyszałam żadnego zapewnienia, że Massive wyciągnął wnioski z tych błędów i ich nie powtórzy 🙁

      • Zgadzam się z Tobą. Jedynka miała wiele bugów, był problem z optymalizacją, ciężko zdobywało się loot, wielu graczy odwróciło się plecami od tytułu. Myślę, że Massive przełknęło gorzką pigułę i dwójka od samego początku będzie grywalna 😉

      • Jedyna gra z potwierdzoną na 2019 datą wydania na którą czekam w tym roku. W jedynkę zacząłem grać jakiś rok po premierze (czyli nie doświadczyłem początkowych potknięć) i potem wtopiłem masę godzin z wielką satysfakcją. Preordera na TD2 nie zaryzykują, zaczekam ile trzeba, żeby potwierdzić, że wszystko działa ok, a potem giwera w dłoń i ruszam odkrywać Waszyngton.

Comments are closed.