Studio Ubisoft ujawniło wczoraj wieczorem termin prywatnych beta testów dla osób, które to zakupiły, bądź też zakupią w przedsprzedaży, jeden z pakietów The Division 2.

Prywatne beta testy tej strzelanki rozpoczną się już 7 lutego i potrwają do 11 lutego.

Jeśli nadal nie jesteście przekonani do zakupu The Division 2, to możecie zarejestrować się do beta testów i może z odrobiną szczęścia uda się Wam uzyskać dostęp.

Prócz tego Ubisoft zamieścił nowy zwiastun, dzięki któremu po raz kolejny możemy zapoznać się z częścią fabuły The Division 2.

Dajcie znać, kto z Was się już zdecydował i zakupił The Division 2.

Poprzedni artykułElder Scrolls Online zapowiada rozdział Elsweyr z nową strefą, nekromantą i… mnóstwem smoków
Następny artykułBless Unleashed ujawnia klasy, potwierdza debiut w 2019
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Hrabia Krzysztof

Zamówiłem Edycję Gold. Już odliczam dni do prywatnych beta testów jak i do samej oficjalnej premiery gry. Myślę że się nie zawiodę. Jedynka po wielu perturbacjach jest świetną grą,w którą z przyjemnością gram do dziś dzień. Dwójka ma szansę być lepszą pod wieloma względami.

Ja ciągle się waham. Jedynka jest świetna, ale prawda jest taka, że po premierze była niegrywalna (hackerzy, błędy, itd). Na razie nie usłyszałam żadnego zapewnienia, że Massive wyciągnął wnioski z tych błędów i ich nie powtórzy 🙁

Hrabia Krzysztof

Zgadzam się z Tobą. Jedynka miała wiele bugów, był problem z optymalizacją, ciężko zdobywało się loot, wielu graczy odwróciło się plecami od tytułu. Myślę, że Massive przełknęło gorzką pigułę i dwójka od samego początku będzie grywalna 😉

Mr Robost

Jedyna gra z potwierdzoną na 2019 datą wydania na którą czekam w tym roku. W jedynkę zacząłem grać jakiś rok po premierze (czyli nie doświadczyłem początkowych potknięć) i potem wtopiłem masę godzin z wielką satysfakcją. Preordera na TD2 nie zaryzykują, zaczekam ile trzeba, żeby potwierdzić, że wszystko działa ok, a potem giwera w dłoń i ruszam odkrywać Waszyngton.