Jestem przekonana, że większość z Was widziała już wczorajszą prezentację Wrela najnowszego pistoletu NS. W dniu dzisiejszym możemy zobaczyć jak będzie wyglądał jego model:

201602_ps2_ns-auto-pistol

Nie tylko Wrel zdecydował się na prezentację tego pistoletu, ale także inny projektant z ekipy PlanetSide 2 – Brian Burness.

To jednak nie pistolet NS wzbudził entuzjazm graczy PlanetSide 2, ale pewna funkcja, o którą od dawna prosili gracze, ale dotychczas nie było to możliwe. Obejrzyjcie filmik i skupcie się na tym co dzieje się w tle 😀

 

Zgodnie ze słowami Burnessa:

Kilka tygodni temu mieliśmy spotkanie i ponownie poruszony został temat hackowania pojazdów. Powiedziałem wtedy, że ponownie się temu przyjrzę. Na następny weekend wpadłem na pomysł, shackowałem pewne dane i zadziałało. Po uzyskaniu kodu od LordCosine (projektant DBG) mieliśmy dowód – to właśnie możecie obejrzeć na filmie.

Jest jeszcze wiele do zrobienia zanim funkcja ta będzie gotowa, ale na ten moment wygląda to bardzo obiecująco. Pociągniemy to albo jako projekt poboczny, podobnie jak było z maskowaniem sunderera, lub też znajdziemy na to czas po zakończeniu prac nad systemem konstrukcji.