Minął już tydzień, od kiedy graczom Armored Warfare dano możliwość wstąpienia w szeregi jednej z dwóch jednostek najemników: White Lancers lub Hellhounds.

Bój pomiędzy członkami tych jednostek był niezwykle ciężki i zażarty, a prowadzenie ciągle ulegało zmianie. Końcówka pierwszej rundy zdecydowanie należała do drużyny White Lancers pod dowództwem polskiego byłego pułkownika Jacka Kowalskiego, dzięki czemu drużyna pod flagą biało-czerwoną odniosła zwycięstwo!

AW_PLvsDE_Round1_Infographics_PL

Starcie Najemników trwa, a na graczy czekają nadal dwie ekscytujące rundy rozgrywki pomiędzy drużynami. W trakcie trwania każdej rundy drużyny zdobywają reputację, a jej suma jest wyświetlana na specjalnej stronie Armored Warfare. Należy pamiętać, że liczy się czysta reputacja, czas premium nie ma wpływu na wyniki. Strona, która jako pierwsza wygra dwie rundy, zostaje zwycięzcą wydarzenia. Ponadto:

  • Wszyscy członkowie zwycięskiej drużyny, którzy zarejestrowali się jako uczestnicy kampanii, otrzymają 7 dni premium.
  • Członkowie drużyny przegranych, którzy zarejestrowali się jako uczestnicy kampanii, otrzymają 3 dni premium.
  • 100 najaktywniejszych graczy z każdej drużyny otrzyma pod koniec kampanii 1500 złota do własnej kieszeni.

Aby podgrzać atmosferę i dać obu stronom równe szanse na zwycięstwo, postanowiono zmodyfikować lekko zasady. Hans Krieger, dowódca Hellhounds, wzywa wszystkich swoich sojuszników do boju! Każdy nowy członek, który dołączy do jego drużyny, otrzyma 10% bonusu do reputacji na czas trwania całej rundy.

Armored Warfare to darmowa militarna gra taktyczna, dostępna w trybie multiplayer oraz PvE, która wciąga gracza w świat nowoczesnej rzeczywistości wojennej. Dzięki dostępności nowoczesnych systemów obrony, takich jak ochrona przeciwrakietowa i granaty dymne, oraz szerokiej gamy uzbrojenia i amunicji, gra momentalnie porywa graczy w wir szybkich bitew rozgrywanych w trybie PVP i różnorodnych misji PVE.

No i tak na zachętę… Ktoś zgadnie jaki pojazd już niedługo będą mogli wygrać czytelnicy BabaGra.pl?

AW_PL