Jeśli czujecie, że Mroczna Strefa w The Division nie jest aż tak niebezpieczna jak wcześniej zakładaliście, to już od jutra może to się zmienić.

Na jutrzejszy dzień zapowiedziane zostało pierwsze rozszerzenie do tej gry – Najazdy, które prócz bardzo trudnego najazdu wprowadzi także pewne zmiany w Mrocznej Strefie.

Zgodnie z wywiadem zamieszczonym na blogu Ubisoft, dyrektor gry Petter Mannerfelt potwierdził, że Mroczna Strefa nie będzie już tak bardzo towarzyskim miejscem jak to jest teraz. Od jutra co godzinę gracze będą mieli szansę zdobyć sprzęt z najwyższego poziomu, który zrzucany będzie z powietrza w losowe miejsca znajdujące się na terenie tej strefy.

Z racji tego, że łupy te nie znajdowały się na terenie strefy od momentu wybuchu epidemii, ale dopiero co się w niej pojawiły, to nie miały szansę aby zostać zanieczyszczone. Dzięki temu szczęśliwiec, które je zdobędzie będzie mógł dodać je do swojego ekwipunku, bez konieczności wcześniejszej ekstrakcji z Mrocznej Strefy.

The-division-incursion-gear-set

Co ciekawe, to niektóre elementy nowych setów będą do zdobycie tylko w Mrocznej Strefie wspomnianych wyżej zrzutów z powietrza.

Jak widzicie już jutro Mroczna Strefa się zmieni, więc rozkoszujcie się ostatnim spokojnym wieczorem w tym miejscu.

Serwery The Division wyłączone zostaną jutro o godzinie 9:00 rano czasu polskiego na około trzy godziny i gracze będą mieć do ściągnięcia aktualizację o wielkości 4GB.