W dniu dzisiejszym ZeniMax ujawnił plany dotyczące kolejnego rozszerzenia do gry, które utrzymane będzie w stylu Argonian i powinno przypaść do gustu sporej części graczy.

Podobnie jak i w przypadku poprzednich aktualizacja, także i ta podzielona zostanie na dwie części: bazową, dostępna dla wszystkich graczy oraz rozszerzenie, dostępne dla osób, które je zakupią lub też posiadaczy subskrypcji ESO Plus.

TESO_11-2

Płatna część aktualizacji doda do gry dwie nowe instancje utrzymane w stylu Argonian: Cradle of Shadows oraz Ruins of Mazzatun.

Jeśli chodzi o wersję podstawową dostępna dla wszystkich graczy, to doda ona płatną możliwość zmiany wyglądu postaci, razy oraz nazwy, nowe tryby trudności dla 12-osobowych triali (rajdy), zdobywanie miast w strefie PvP – Cyrodill, oraz mnóstwo nowych kosmetyków, takich jak fryzury, tatuaże i inne.

TESO_11-1

A tymczasem, Kinya Turbogroszka, członkini gildii Pospolite Ruszenie w The Elder Scrolls Online, dorobiła się w końcu subskrypcji ESO Plus i dzięki temu może udać się na zwiedzanie nowych stref. I niestety mam dylemat – gdzie powinnam udać się w pierwszej kolejności? Przystąpić do Gildii Złodziei, czy też do Gildii Asasynów?

Podpowiedzcie proszę, bo przygody te mam zamiar streamować, więc jeśli chcielibyście je obejrzeć to zapraszam jutro (środa) o godzinie 20:00 na Hitbox.