Okazuje się, że gracze wszędzie mogą obchodzić Halloween. Nawet w ARK i to bez względu na to czy znajdują się na opuszczonej wyspie, czy też na gorącej pustyni.

Pamiętacie zeszłoroczny event ARK: Fear Evolved? Tysiące Dodo-zombie oraz wielki Dodorex? Macie nadzieję, że powróci w tym roku? Niestety, ale tak się nie stanie…

Studio Wildcard nie byłoby sobą, gdyby nie zrobiło coś odmiennego. Zamiast przywrócić zeszłoroczną edycję, zobaczymy jej kolejną odsłonę – ARK: Fear Evolved 2.

Rozbitkowie z ARK będą musieli unikać, lub też szukać – w zależności co wolicie, nietoperze wampiry lub wściekłe wilki, które to jeśli ich ugryzą to zarażą postać gracza wampiryzmem lub też lykantropią. Tak – dobrze czytacie, pod koniec października w ARK pojawi się masa wampirów oraz wilkołaków! Ale przemiana ta to nie wszystko, gdyż dzięki niej gracze uzyskają także niesamowite, bliżej jeszcze nie określone moce.

Dodatkowo na terenach pustynnych ARK: Scorched Earth pojawi sie mityczne stworzenie DodoWywerna, na którą będzie można zapolować. Dodajcie do tego mnóstwo nowych artykułów kosmetycznych oraz kostiumów i macie zagwarantowaną zabawę.

Poczytaj o nowym rozszerzeniu ARK: Scorched Earth

Halloweenowy event w ARK: Survival Evolved rozpocznie się 27 października i potrwa do 8 listopada.

ARK_KeyArt_Halloween