Tak technicznie rzecz ujmując, to gracze ARK: Survival Evolved mogą atakować przeciwników używając w tym celu stworzeń, lub też bardziej precyzyjnie, ich umiejętności. Ale czas na zmiany…

Poczytaj o ARK: Scorched Earth

Pamiętacie pierwszy zaprezentowany światu obrazek reklamujący ARK: Survival Evolved?

ARK_baner

Tak naprawdę to gracze nie mogą walczyć w grze tej używając broni i jednocześnie siedząc na oswojonym przez nich stworzeniu. Przynajmniej jeszcze przez kilka dni, bo na 10 października zapowiedziano kolejną aktualizację, która ma to zmienić.

Już za kilka dni gracze ARK: Survival Evolved będą w stanie chwycić broń i wskoczyć na swojego wiernego wierzchowca czymkolwiek on jest. I nie tylko on będzie teraz zadawał obrażenie, ale atakować będzie mógł także i gracz.

Prócz tego październikowa aktualizacja wprowadzi także zapowiedziane jakiś czas temu proceduralnie generowane wyspy, kolejny etap hodowli zwierząt obejmujący mutacje oraz cztery nowe dinozaury. Czasami mam wrażenie, że tych dinozaurów to jest już tyle na tej wyspie ARK, że nie starcza miejsca dla graczy…

Zobacz jak wyglądać będą nowe wyspy ARK

Fanów wszystkie co straszne i przerażające, czyli popularnego Halloween, ucieszy z pewnością informacja, że już 25 października powróci ARK: Fear Evolved.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.