Dinozaurowy event Halloweenowy powrócił do ARK: Survival Evolved i wygląda na to, że jest on jeszcze straszniejszy niż w zeszłym roku.

ARK: Fear Evolved 2 wprowadza krótsze dni oraz dłuższe i ciemniejsze noce, a także kilka innych  zmian w wyglądzie świata takich jak dyniowe kopce, groby i strachy na wróble. Nie wspominam już o olbrzymich Szkeletozaurach, Dodo-Rexach i Dodo-zombie przemierzających tą wyspę. A jeśli wolicie cieplejsze klimaty, czyli rozszerzenie Scorched Earth, musicie uważać także na Dodo-Wyvernę oraz inne dziwne stworzenia.

Jeśli uda się Wam pokonać jakiś Halloweenowych przeciwników, to w nagrodę macie szansę otrzymać kapelusze wiedźmy, przerażające maski klaunów oraz nakrycia głowy w kształcie Dodo-Rexa. A z przeciwników zabitych w Scorched Earth dodatkowo otrzymać będzie można Wampirze Oczy.

Event ten potrwać ma do niedzieli, 6 listopada.

Bądź na bieżąco z informacjami o ARK: Survival Evolved

Jeśli nadal nie zakupiliście ARK: Survival Evolved, to do 1 listopada możecie go kupić za połowę ceny, czyli 15 Euro. Cena rozszerzenia ARK: Scorched Earth obniżona została o 30% i kosztuje 14 Euro.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Biurokrata

Bardzo słabo. Gdyby nie rude liście, to bym eventu nie zauważył. Bardziej cieszy taming x2 w weekendy, bo końcu oswoiliśmy Giganotozaura.

Kinya Turbgroszka

zbugowal sie i okazalo, ze tak naprawde to event nie trafil na serwery 😛