Zła wiadomość dla fanów Revelation Online, którzy z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie już w najbliższy wtorek pierwszych zamkniętych beta testów tej gry.

Relaksacyjne Gorące źródła w Nuanor

Wydawca tej gry, firma My.com, ogłosiła dzisiaj iż przekłada start beta testów do 3 listopada.

Tydzień po tygodniu , krok po kroku, tworzyliśmy fundamenty naszej gry oraz jej rosnącej społeczności pełnej pasjonatów. Zobowiązaliśmy się do rozpoczęcia pierwszych beta testów nie później niż w październiku i jesteśmy coraz bardziej podekscytowanie w miarę jak zbliżamy się do podzielenia się tym doświadczeniem.

Jesteśmy w ostatniej fazie przed wielkim otwarciem, co nadal jest sporym wyzwaniem – certyfikacją wersji gry na kandydata do beta testów. Nasi ludzi od jakości testują klienta gry na najbardziej bezlitosnych stress testach sprawdzających kompatybilność sprzętu i oprogramowania. Dla twórców, jak i pracowników operacyjnych, ten krok jest bardzo ważny, jako że upewniamy się iż dostaniemy zielone światło aby móc uruchomić serwery Live.

Niestety, nasz dział jakości napotkał pewne problemy ze stabilnością serwera w pewnych sytuacjach. I chociaż problem ten jest sporadyczny, to jego wysptepywanie może być negatywnym doświadczeniem dla niektórych naszych graczy, Chociaż wielu testerów byłoby skłonnych wybaczyć takie błędy we wczesnej fazie testów, to musimy wziąć pod uwagę, że może to zostawić dla niektórych graczy negatywne pierwsze wrażenia z Revelation Online.

Nawet jeśli faza ta określona jest jako „testowa” to oddając go Wam w tym stanie ryzykujemy, że może on zostać przyjęty z mieszanymi uczuciami i zaszkodzić temu co zbudowaliśmy do tej pory: kwitnącą społeczność gry, która nie może się doczekać aby zobaczyć rzeczywisty potencjał Revelation Online.

Wiemy również, że decyzja o przesunięciu rozpoczęcia beta testów oznacza nie dotrzymanie obietnicy i spowoduje wielkie rozczarowanie wśród naszych fanów, ale uważamy, że należy wybrać mniejsze dno i ustalamy nową datę na 3 listopada 2016 roku.

No cóż, jeśli planowaliście rozpocząć swoja przygodę w Nuanor już w najbliższy wtorek, to musicie nieco zmienić swoje plany.

Dobra wiadomość jest taka, że już od dzisiaj możecie pobrać klienta gry. To tak na wszelki wypadek, aby osoby ze słabym łączem zdążyły ściągnąć Revelation Online 😀

1 KOMENTARZ

Comments are closed.