Jeśli jesteście zainteresowani Revelation Online, to tym bardziej powinniście mieć na uwadze kolejną produkcję z kategorii MMORPG studia NetEase.

Nowa tytuł, do niedawna znany był graczom pod nazwą Treacherous Waters, ale twórcy gry postanowili w końcu ujawnić angielską nazwę gry – Justice: The Only End of Kongfu.

Ta nowa gra akcji osadzona zostanie w chińskiej historycznej epoce zwanej jako Dynastia Song i dzięki wykorzystaniu, między innymi, technologii globalnego oświetlenia w czasie rzeczywistym, wyglądać ma urzekająco. Zgodnie ze słowami vice-prezydenta NetEase – Zhipeng Hu, gra ta ma być rajem na który od dawna czekają fani gier online.

Z wywiadu udzielonego portalowi 17173.com, wynika że prace nad ta grą trwają już od ponad czterech lat i niedawno zakończono pierwsze testy wewnętrzne. Beta testy tej gry zapowiedziane zostały na rok 2017. Każdy z NPC jakie obecne są w grze będzie mieć swój charakter oraz własną historię, która będzie musiała zostać odkryta przez graczy, dzięki czemu będą mogli budować relację z tymi postaciami.

W momencie rozpoczęcia beta testów do dyspozycji graczy oddane zostaną dwie frakcje oraz 7 klas postaci. Jedną z nich jest wspierająca grupę Su-Wen, czyli lekarz walczący wstążkami – tak, dobrez zgadliście, klasa ta będzie dostępna jedynie dla postaci żeńskich.

justice-5

Jeśli chodzi o sama rozgrywkę, to gra ta będzie rajem dla graczy lubiących PvP, gdyż na ta chwilę twórcy nie przewidują dodania jakichkolwiek stref bezpiecznych oraz innych ograniczeń związanych z tym rodzajem rozgrywki. Zła wiadomość dla graczy wolących PvE, gdyż tutaj będzie się ono jedynie ograniczać do zabijania World Bossów.

Oczywiście są to tylko plany i wszystko może ulec zmianie.

Obejrzyjcie filmik przedstawiający grafikę Justice: The Only End of Kongfu, a poniżej zamieszczam zdjęcie innych klas.

 

Więcej informacji na temat tej produkcji znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

 

justice-6

justice-1

justice-2

justice-3

justice-4