Jeśli czekaliście z niecierpliwością na dzień, w którym Dark Knight zawita do europejskiej wersji Black Desert Online, to śpieszę Was poinformować, że Wasze czekanie dobiega ku końcowi.

Już do dzisiaj gracze Black Desert Online mogą tworzyć wygląd swojego Dark Knighta, ale zagrać będzie nią można dopiero w przyszłym tygodniu – 1 marca. Niestety, nadal nie wiadomo, kiedy do gry dodany zostanie region Kamasylvia, który to jest ściśle powiązany z tą klasą.

Jeśli brakuje Wam już slotów na kolejną postać, to się nie martwcie, bo Kakao Games EU udostępni Wam kolejny za za 1 punkt lojalnościowy. Slot ten będzie można odebrać tylko do 15 marca i przysługuje jeden na konto. Niestety, w grze pojawił się błąd związany z tym darmowym slotem, który to zostanie naprawiony dopiero jutro (hotfix od 10:00 do 12:00), a więc musicie uzbroić się w cierpliwość.

Nowe bronie klasowe w koreańskiej wersji gry

Aby uczcić wprowadzenie do gry kolejnej klasy, firma Kakao Games EU obniżyła na kilkanaście dni ceny niektórych pakietów: Traveler będzie tańszy o 30%, podczas gdy Explorer dostępny będzie za połowę dotychczasowej ceny.

A inna zaskakująca informacja to ta, że wydawca  rosyjskiej i darmowej wersji Black Desert Online – firma GameNet, szykuje się do wprowadzenia tej gry na Steam. Na tą chwilę, nie wiadomo, czy gra ta będzie mieć blokadę regionalną, ale podejrzewam, że tak się stanie.