Studio Intrepid opublikowało wczoraj wieczorem nowy film zapowiadający Ashes of Creation, a konkretnie to jeden z regionów.

Na filmie możemy zobaczyć przepięknie wyglądający region z wersji pre-alpha gry, który to już na początku września będą mogli zwiedzić osoby odwiedzające PAX West.

Ashes of Creation to tworzone przez studio Intrepid MMORPG z wielkim otwartym światem, na którego wygląd maja wpływ sami gracze kontrolując i rozbudowując dostępne regiony. Dodać do tego należy liczne dynamiczne wydarzenia, które mogą stanowią zagrożenia, a nawet możliwość wcielenia się w potwora i zaatakowanie osady. Gra ta oferować ma wiele innowacyjnych pomysłów, ale czy tak będzie dowiemy się pod koniec 2018 roku.

Produkcja Ashes of Creation sfinansowana została w dużej mierze przez jednego z współzałożycieli studia – Stevena Shariffa, a dodatkowe fundusze zebrano na Kickstarter. Twórcy prosili jedynie o 750.000$, ale solidna kampania w czasie której pokazali wiele filmów oraz zdradzili plany względem tej gry, pozwoliło im zebrać prawie 3.300.000$.

Housing w Ashes of Creation

Poniżej zamieszczam najnowszy film studia Intrepid, wcześniejsze znajdziecie na stronie.