Jestem dziś we wspaniałym kolorowym nastroju, po pierwsze dlatego że sobota, a po drugie dlatego że… a to na koniec wam powiem… Dlatego też dziś tylko parę słów o zwierzakach i pluszakach dostępnych w EQ2 a jest ich całe mnóstwo… Więc jeśli chcemy urozmaicić swój dom, a przede wszystkim „rozruszać” go trochę to proponuję umieścić w nim kilka zwierzaków, będą one bowiem dumnie przemierzać nasze pokoje wszerz i wzdłuż, natomiast pluszaki pozostaną dokładnie w tym miejscu, w którym je postawimy.

Po pierwsze, możemy pójść do pet merchanta, który znajduje się w każdym mieście i ma do zaoferowania różne rasy kotów, pająki, żaby, szczury i inne gady. Na koniec umieszczamy takie zwierzaki w domu, no i każdemu możemy nadać własne niepowtarzalne imię, tak jak to zrobił Anselm…

koty-anska

Kolejnym sposobem na posiadanie przezabawnych pluszaków to nasz własny /claim. Od SOE dostajemy zwierzaki jeśli zamówimy kolejne dodatki przed dniem ukazania się (tzw. pre-order) lub też z jakiś innych okazji. Pet’y te mogą mieć różne umiejętności, i tak np. burynai za dodatek RoK po nakarmieniu dawał nam kolekcje, a roślinka z KoS daje nam korzenie na power.

kos1

Oczywiście całe mnóstwo pluszaków jest nagrodami za questy i ukończone kolekcje, no i coraz więcej pojawia się ich w Marketplace.

Moim ulubionym zwierzakiem jest różowy smok Trogodir, którego dostałam od Pikielka.

smoczek2

A teraz wiadomość z ostatniej chwili!! W dniu 9tym kwietnia, czyli przyszły piątek, ja i Pikiel będziemy mieć w domu małego zwierzaka. Otóż zostaniemy dumnymi posiadaczami psa rasy Beagle o oficjalnym imieniu Amir, które to zostanie przerobione na mniej oficjalne Łajp. Oto parę jego zdjęć, oczarowało nas jego spojrzenie:

amir41

amir31

amir21

I nasz ulubiony filmik z małymi beagle’ami, czyż one nie są przezabawne?

httpv://www.youtube.com/watch?v=7nZ199o5r8k

Poprzedni artykułDrobnostki…
Następny artykułTrofea i inne bzdurki…