Słuchajcie!! Słuchajcie!!

Wszystkim graczom wiadomym się czyni, iż z woli Zakrza Wielkiego Diabelnego, Prowokatora Awantur, a wbrew marudzeniom I Marudy Królestwa Pospolitego Norrath, Imć Anselma Anselmiańskiego, Pana Zarazy i Smrodu, Ojca Małej Zarazy, itd., itd., Roku Pańskiego 2009 wzywa się wszystkich obywateli pochodzenia polskiego a ras różnych, na wypady rajdowe dla zabawy… errr.. dla mordu i łupu, a przeciwko zagorzałym przeciwnikom królestwa naszego, którzy to rozsiali się jak zaraza po wszelkich zonach w Norrath. I tak:
– 1 sierpnia o godzinie 20tej wypowiemy wojnę smokom i potworom różnym
zamieszkującym Kingdom of Sky. Na bitwę tę zapraszamy serdecznie wszystkich lubujących się w krwaych jatkach i chcących zobaczyć Małą Księżniczkę Zarazy w akcji duszenia… tfu… to jest leczenia swych współtowarzyszy, a żeby nie mieć na sumieniu młodocianych, pod miecze powołujemy wszystkich powyżej 68 levelu.
– 8 sierpnia o godzinie 17.30 zlikwidujemy szkielety, pająki i inne gady w Rise of Kunark (T1) oraz o ile bogowie pozwolą, najedziemy zdardliwych Quetulian (czy jak oni się tam zwą), którzy schronili się w dziurze. Jeśli jednakże nasza Armia Łagodnej Anihilacji (w skrócie AŁA) w jakiś niewyjaśniony magiczny sposób zostanie osłabiona, to udamy się w kierunku Echoes of Faydwark aby tam zaznać zemsty na skorumpowanych wampirach, machinach i innych żółwiach, oraz zdobyć trofea do naszego wspaniałego Guild Halla.

Czy to się na uda? Może tak, i wszystko będzie w jak najlepszym porządku, a
może i nie, i historia po raz kolejny się powtórzy…O tym powie nam tylko
czas. Pragnę tylko dodać, że jeśli w winy bogów (bo kogóż to innego?)
zwycięski marsz naszej Armii zostanie powstrzymany, to nie mamy powodu do desperackich aktów rozpaczy! Mogę doradzić jedynie to, że wizyta w miejskiej karczmie w gronie kompanów zrekompensuje każdą porażkę.

Pozdrawiam serdecznie i wzywam do boju!

Herold Królestwa Pospolitego z mianowania Władcu Smrodu,

Lady Kinya, zwana Wredną

P.S. A więcej na temat  naszych krwawych wypadów możecie dowiedzieć się na FORUM.

Poprzedni artykułNiespodzianka od SOE!
Następny artykułTo nie tak jak myślicie…