…serwer testowy przyniosła wiele ciekawych informacji, jak również potwierdziła co niektóre wiadomości na temat GU53.

Po pierwsze to potwierdza sie fakt iż większość przedmiotów  zarówno legendary jaki fabled, które „wypadają” z mobków, zyskała nowe tagi: HEIRLOOM i LORE-EQUIP. Heirloom aby można było przekazywac je innym postaciom na tym samym koncie, a Lore-Equip aby można było to zrobić przez shared bank, bo jak wiecie lore przedmiotów do shared banku w tej chwili nie włożymy. Poza tym , jeśli przyjzycie się plecakowi, to zauważycie że większość przedmiotów pojawia się w wersji nie-z-atunowanej (sorki za język). Również patterny zyskały tag Heirloom co bardzo cieszy, gdyż z pewnością znacznie przyspieszy rajdowanie. A z tego co opowiada Ayiana, to również rzeczy (biżuteria) od merchantów w Lavastorm jest Heirloom.

fabled

patern

No z pewnością niespodzianką było to, iż z jakiś niezrozumiałych powodów wardeni mogli zobaczyć na swoim drzewku wybór Master 2 na 85 lvl. Niestety, Ayiana chciał podejrzeć inne klasy, ale ewidentnie tylko drzewko wardena było zepsute.

wardenM85

wardenM85_2

To nie koniec informacji z wycieczki Ayiana’y na serwer testowy, ale reszta dotyczy zmian w rasach, a to info na kolejny wpis.

Poprzedni artykułAchievement’y (+ nagrody)
Następny artykułNowy merchant w Moors!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk

duzo, duzo nowosci i ciekawostek 🙂 jeszcze tylko 4 tygodne 🙂