Ale niby mi nie wypada. Kobieta jestem. Prawda jest taka, że mam ochotę krzyczeć i kląć z wściekłości no i może trochę z bezradności na polski system… No cóż, złe wiadomości i duchy przeszłości wiedzą, że najlepiej uderzać wtedy kiedy człowiek sie już niczego nie spodziewa. Ech… Czeka mnie znów ucieczka w EverQuest’a by nie myśleć za dużo o rzeczywistości…

Jestem przekonana też, że gracze z Nagafena też mają ochotę wyrzucić z siebie parę przekleństw. Od momentu „ulepszenia serwerów” oraz połączenia z Venekorem więcej czasu ich serwer is off-line niż on-line. No cóż, przynajmniej Homer wpada do Pospolitego się wyżalić, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😛 Wichura nie wpada, bo jak co niektórzy donoszą ukrywa się w „wolnym” czasie na Splitpaw. Uprzejmie informuję Pana Wichurę oraz wszelkich innych polaków grających w EQ2, że z KAŻDEGO (prócz pvp) serwera można podłączyć się na nasz polski kanał, wystarczy wpisać:

/join polacy – jeśli jesteście na serwerze Runnyeye

/join runnyeye.polacy – jeśli jesteście na jakimkolwiek innym serwerze

Jeśli chodzi o Shader 3.0, to Imago ciężko nad nimi pracuje i z tego co mówi juz 416 zon (nie wiedziałam, że jest AŻ tyle!!) oraz 29tyś obiektów zostało zmienionych. Planuje iż w listopadzie wszystko pójdzie już na początku listopada tak by na pozostałe serwrey mogło trafić wraz z GU54. Wygląda to ślicznie jak do tej pory:

everfrost

vp

yhalei

 

Z innych rzeczy to informacje od graczy, że co niektóre moby (namedy np.: Varsoon, Octagorgon) potrafią się wyleczyć z 1% do 100% w 1 sekundę bez najmniejszego znaku w parserze. Pojawił się jakiś bug w grze, którego już szukają developerzy. Niestety bug ten dotyczy również Silverwinga, który potrafi w tej chwili zrobić ten sam „numer”. A to bardzo zła wiadomość, zważywszy, że planuję zrobić VP w tą sobotę bądź przyszłą. Co niektórzy potrzebują updatów do mythicali…

Na forum umieściłam temat w którym proszę wpisać, kto jest zainetersowany i ewentulanie którym terminem. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie zebrać 24 polaków (no chyba żeby jakiś cud nastąpił) i dlatego resztę dobiorę wśród znajomych z gry.

Normalnie odmłodnieje nam staruszek 🙂

Poprzedni artykułLenia mam….
Następny artykułInstytut badań nad rasami, cz.1 – Krasnoludy
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Offline jak offline, gorzej ze już 2 razy zrobili rollback. Wczoraj znowu się serwer wysypał i już się bałem, że będzie trzeci rollback, a nasz gildiowy kolega właśnie zabił Silverwinga i skończył mytha po wielu tygodniach prób. Całe szczęście zgasili nam serwer tylko na niecałe 2 godziny. Ja w regionie EU nie mam już wolnych slotów na postacie i na Runnyeye nie zrobię nowej, a poza tym na pve w ogóle mnie nie ciągnie do gry obecnie, więc nawet 30 min nie wysiedziałem.

Mnie ten shader 3.0 tylko denerwuje, najpierw by naprawili to co się teraz dzieje po ostatnim GU, bo na razie ciągle muszę grać na minimalnych ustawieniach, inaczej po paru zonowaniach mam memory leak’a.

Homer

Hehe wychodzi na to ze mnie najwieksza maruda w PR.