… zadające damage zostały ostatnio znerfowane, a będą jeszcze bardziej po GU52. No fakt, używając parę itemów np. z Void Bane, można było zrobić całkiem niezły dps. Ale nie martwcie się, bo oto w następnym update’cie na naszych dzielnych alchemików czekają nowe wyzwania!! Mając 40 tys. frakcji z Far Seas Supply Division w Isle of Mara, będą oni mogli zakupić recepty za 1 tokena i zrobić dla nas maluczkich potiony, które będą zadawać damage! (Coś za coś – tu nerfujemy, tu dodajemy…) Do wycrafcenia tychże mikstur potrzebne będą reflective smoldering shardy.

pot1

pot2

pot3

Jeśli chodzi o te nowe zony, a które są na serwerze testowym (dla maniaków dekorowania), to oczywiście każdy będzie mógł robić w nich questy, nie tylko crafterzy. I z tego co wiem (przeczytałam gdzieś na forum), to skończenie questów w 1 zonie na levelu 80 i mając 190 aa daję ok 20% AA. Całkiem przyzwoity wynik wg mnie. Oczywiście już nie będziemy musieli się martwić aż tak bardzo o zdobywanie AA, bo wraz z GU52 więcej będziemy go dostawać za zabijanie mobków.

No i tak dla rozrywki… Natknęłam się dziś przypadkiem na kapitalną stronkę z komiksem o Everquest 2 – Cheese Pirate. Jeszcze nie skończyłam czytać, ale bawię się znakomicie. Najbardziej podobało mi się okreslenie miasta Qeynos: „The happiest place in Norrath. Stay Gay – it’s the Qeynos way!”

komiks

A starzy gracze w Everquesta z pewnością pamiętają słynne GU13 (kiedyś zwane LU13), które nerfowało wszystkie klasy… Tak, tak, to właśnie wtedy skończyły się czasy gdzie templarzy robili za tanków…

komiks2

Polecam wszystkim!! Ubaw po pachy!!

P.S. Zgodnie z tym co pisze Kiara, SOE dostosuje się do decyzji graczy (głosowanie) i GU będą co 3 miesiące, dając devsom więcej czasu na prace i testy, a nam (graczom) więcej zawartości i zabawy gdy już pójdą live serwery.

Poprzedni artykułGrzybki…
Następny artykułTinkerfest i inne takie…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Pikiel

Bleh, ja wolalem GU co miesiac. Mogli by pozostac przy miesiecznych malych GU na fixy i jedno duze GU co trzy miechy… no ale do tego musieliby zatrudnic troche wiecej ludzi. Hmm skad ja to znam…