…wpisujemy, po zalogowaniu do EQ2, /cutemode3

No i jak? Podoba wam się efekt? Można teraz też wpisać /cutemode2, ale powiem szczerze prawie popłakałam się ze smiechu jak zobaczyłam wersję 3. Najzabawniej jest rajdować bądź iść / być z jakąś grupą innych postaci z tą opcją właczoną… Uwierzcie mi, nie ma nic zabawniejszego jak helm palladyna spod którego widać tylko końcówki palców od nóg 🙂

No to jak już nam wesoło, to weźmy się za omówienie notatek z hotfix’u który pojawi się w dniu dzisiejszym na amerykańskich serwerach, a jutro rankiem na europejskch. Powstrzymywałam się od rana by nie ruszać tego tematu, ale nie mogę się oprzeć.

No i na początek… Ja wiem, że Rise of Kunark jest już starym dodatkiem sprzed 2óch lat a niedługo będzie jeszcze starszy… No i kolejna zmiana w Veeshan’s Peak do nas zawita, otóż już nie trzeba będzie robić „skrzydeł” VP w odpowiedniej kolejności. Teraz będziemy mogli wejść do tego do którego chcemy… Biedna Nexy, i komu ona teraz będzie prać tyłki? 🙁

Jakiś czas temu niechcąco zmieniono, iż LoN karty wypadające w grze oraz booster pack’i nie mogą być sprzedawane. No cóż, teraz z powrotem będziemy mogli je znaleźć u brokera.

Ady od Haladana, zarówno w wersji łatwej jak i trudnej znów zostały zmienione. Zmniejszono im życie. To samo z Miragul’em i jego adami.

„Magiczne Usta” (Magic Mouth), te które krzyczą na zwiedzających, od merchantów z eventu na Spire będzie można teraz zawieszać w Guild Hallu.

No i miejmy nadzieję, że pojawi się hotfix na użycie pamięci w grze, bo nic o tym nie piszą, ale tak naprawdę to chyba wszyscy na to najbardziej czekają.

Z innych rzeczy, według mnie ważnych, to temat założony przez Rothgar’a, w którym możemy krótko i zwięźle opisać to co nam przeszkadza w grze i co chcielibyśmy zmienić, a więc możemy mieć malutki wpływ na kształt gry. Podobny temat był w zeszłym roku, gracze wyrażali swoją opinię co powinno być zmienione, co ich drażni. Opinie zostały zebrane w jedną całość i zaczęto wprowadzac zmiany powoli do gry, chociażby takie jak shared bank pomiędzy dobrymi i złymi postaciami na PvE serwerach, czy też to że nie musimy „odwoływać” naszego mounta gdy chcemy się wspinać. Malutkie rzeczy ale umilające nam życie w grze.

I krótkie ogłoszenie parafialne:

Polskie duszyczki łączcie się! Na FORUM znajdziecie rozpiskę na nasze rajdy. Uzupełniam ją na początku każdego tygodnia. Byłoby miło i z pewnością mielibyście zapewnioną dozgonną wdzięczność, za pomoc w najbliższą sobotę w zdobyciu updatów do mythicali dla paru postaci. W planach również rajdy do WoE oraz KT, ale to wtedy gdy uzbieramy stabilną grupę na sobotnie rajdy. Jeśli nie pasuje Wam godzina, to proszę o informację. Staram się dopasować i wydaje mi się, że godz. 12 (południe) w sobote to czas w którym jest najwięcej polaków on-line, ale mogę się mylić…

Poprzedni artykuł„No kurka! Niech to szlag trafi!”
Następny artykułStare dzieje… (UWAGA! Bardzo długi post!)
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Pat

Wszystko fajnie, tylko jak się wraca do normalnego wyglądu 😛 ??

Homer

Hotfix byl ale memory leak-a nie naprawili :/