O czym mowa? O eventach w grze oczywiście. Wszyscy maniacy eventów, oraz Ci co myslą o jakiejs oryginalnej zbroi do wyglądu na przyszłość, jak również o innych itemkach, powinni pamiętać iż Spire Event zakończy sie wraz z GU54! Więc to już ostatnie podrygi, praktycznie 2 tygodnie zostały… Dla zainteresowanych dodam, iż na serwerze testowym od Merchanta można zakupić za odpowiednią ilosć tokenów uniklany tytuł. Miejmy nadzieję, że mozliwość ta będzie udostępniona nam przed GU54.  A oto jakie ciuszki do appearance slotów można zakupić u merchantów koło Spire:

Spires09

Natomiast zbliżają się dwa nowe eventy: City Festival, który będzie się odbywał każdego miesiąca w innym mieście oraz Frosfell, czyli doroczny BożoNarodzeniowy Event.

city2

O City Festival Evencie juz pisałam jakiś czas temu, dodam tylko, iż na miejscu będziemy mogli wypożyczyć różne śmieszne stroje, które niestety znikną po wylogowaniu. Wszystkie kosztują 1 tokena.

Oczywiście powraca w grudniu Frostfell a wraz z nim sławetny, skalowany Icy Keep oraz tokeny jakie otrzymujemy za ukończenie go. Pojawi się również sprzedwca Gerbi FrostFoot, który będzie mieć kapitalne przedmioty do sprzedaży, ale żeby z nami wogóle chciał rozmawiać to należy zrobić quest „Mission Improbable„. Będzie on miał do zaooferowania całkowiecie nowe przedmioty takie jak łożko, stoły, pólki czy też różnego rodzaju sople lodu…

łozko

polka

sopel

Pamiętam jeszcze akcje z zeszłego roku z tym eventem. Merchant był tylko w wiosce świątecznej, więc po zakończeniu eventu nic nie można było więcej zakupić. Ceny u brokera szalały… Oj mozna było nieźle zarobić wtedy 😀

Również event z Enchanted Grotto przyniesie parę nowości. Na serwerze testowym już są dostępne, a na naszych dopiero w grudniu, wodne „pola” (naprawdę nie wiem jak to nazwać):

woda

Poprzedni artykułSENTINEL’S FATE się zbliża!
Następny artykułSF czyli Sentinel’s Fate…
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Anselmo

Moze oczko wodne 🙂