Po wielu błaganiach, prośbach, dyskusjach, wczoraj SmokeJumper ogłosił coś, czego chyba nikt się nie spodziewał: OD 5.10.2010 BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ CHARACTER SLOTY NA WSZYSTKICH SERWERACH! I to za przystępną cenę…

We’ve solved some technical issues recently and we can now offer character slots for sale. (Something previously unavailable.)

So as of October 5th (Tuesday), character slots will be available for purchase in the marketplace.

Here’s a couple quick facts to answer obvious questions:

  1. Slots are pemanent. You pay for them once and they stay on your account forever.
  2. You can purchase any number of character slots. There is no limit. You want 20, 30 or even a bajillion character slots? Go for it.

Character slots will be available in the in-game marketplace for 1000 SC each.”


W skrócie, to miejsca na nasze nowe postacie są na stałe, płacimy raz i mamy slot tak długo jak gramy. Możemy mieć tyle slotów ile chcemy, nawet 30, co dla alto-maniaków jest wspaniałą wiadomością.

Jeśli chodzi o graczy, którzy opłacają Station Pass i mają w tej chwili 12 slotów, to jeśli zrezygnują z tego rodzaju subskrypcji, będą musieli wykupić miejsca na swoje dotychczasowe postacie.

Gracze, którzy maja postacie na EQ2Live oraz EQ2X muszą pamiętać, że chracater sloty nie sa wspólne, to znaczy, że jeśli wykupimy character slot na Live to nie będzie on dostępny na Extended. Na serwerze F2P należy osobno wykupić Character Slot.

Poprzedni artykułJuż oficjalnie: EQ2 Extended.
Następny artykułKto widział pijane krasnoludy?
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Wichura

Podejrzewam też, że te sloty będą osobne dla każdego regionu, czyli kupienie w EU nie da dodatkowego w US.